Kończący się rok był trudny dla ludzi kultury. Jaki był dla sosnowieckiego wokalisty Kasjana Cieśli? – W 2020 roku brakowało mi koncertów i spotkań z fanami – przyznaje.

Koniec roku to czas podsumowań. Postanowiliśmy więc zapytać ludzi kultury, jak oceniają ten trudny dla nas wszystkich 2020 rok. Rozmawialiśmy o tym z pisarzami – Magdaleną Majcher i Przemysławem Żarskim. Dziś o ocenę ostatnich dwunastu miesięcy poprosiliśmy wokalistę Kasjana Cieślę.

– Rok 2020 był rokiem pełnym niespodzianek. Tych miłych oraz tych przykrych. Do tych pierwszych oczywiście zalicza się premiera singla „Zaczynam oddychać”, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Utwór leci w blisko 40 stacjach radiowych oraz cieszy się sporym uznaniem na platformach streamingowych. Rozpocząłem również współpracę ze wspaniałymi ludźmi, z którymi mam wielkie plany muzyczne. Pod koniec roku miała miejsce premiera utworu „Tulipany”, który jest zakończeniem wszystkiego i zapowiedzią roku 2021 – podsumował Kasjan Cieśla.

Do tych przykrych rzeczy należy oczywiście panująca na świecie pandemia, która uniemożliwia mi spotkania z fanami, normalne funkcjonowanie w gronie moich przyjaciół. Różne wyjścia do ludzi wiążą się ze stresem oraz niepewnością. Dużo przykrych rzeczy spotkało też moją rodzinę, jednak wierzę, że koronawirus odejdzie, a my będziemy szczęśliwi i zdrowi. Tego każdemu życzę – dodał.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KASJAN (@kasjan_official)

Jakie plany na 2021 rok? – Rok 2021 to rok pełen niewiadomych. Jeśli chodzi o muzykę – nie mam zamiaru się poddawać, będę robił dalej swoje. Utwory i mam nadzieje płyta, która się ukaże – będzie w 100 proc. moim dzieckiem, które wyjdzie prosto z serca, z przeżyć i doświadczeń. Bardzo brakuje mi koncertów, dlatego mam nadzieję, że i one wrócą i będziemy mogli wszyscy się cieszyć i skakać pod scenami swoich ulubionych wykonawców – zapowiada artysta.

Mamy też dobrą nowinę dla wszystkich fanów Kasjana. W lutym ukaże się nowy teledysk. – Nie mogę się doczekać tych lepszych dni, dni w których będziemy mogli „zacząć oddychać” – kończy sosnowiczanin.

Kasjan Cieśla (muzyczny pseudonim – KasjaN) to wokalista, gitarzysta i kompozytor. Artysta – znany z programu The Voice of Poland – ma wyjątkową muzyczną wrażliwość i fantastyczną barwę głosu. 25-letni sosnowiczanin wypuścił w tym roku dwa single – „Zaczynam oddychać” i „Tulipany”. W przyszłym roku ma się ukazać jego debiutancka płyta.