16.9 C
Sosnowiec, PL
niedziela, 12 maja 2024

Twoje Zagłębie to największa bezpłatna gazeta w regionie, która od ponad 11 lat kolportowana jest na terenie Sosnowca, Dąbrowy Górniczej i powiatu będzińskiego.

Twoje Zagłębie to także jeden z najbardziej lubianych portali informacyjnych w regionie, o czym świadczy ogromna popularność na naszym fanpagu na Facebooku – blisko 32 000 fanów, liczba ta stale rośnie. Jesteśmy jednym z liderów w branży, pozostając jednak w pełni niezależnym medium.

Do naszego zespołu redakcyjnego, poszukujemy kandydatów na stanowisko: DZIENNIKARZ

Obowiązki:

  • przygotowywanie tekstów poświęconych Zagłębiu do gazety oraz portalu internetowego,
  • realizacja materiałów prasowych i internetowych zarówno stacjonarnie jak i w terenie,
  • dostarczanie zdjęć do materiałów prasowych,
  • pełnienie dyżurów dziennikarskich.

Wymagania:

  • wykształcenie dziennikarskie,
  • umiejętność obserwacji życia codziennego i problemów mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego,
  • lekkie pióro,
  • sumienność, rzetelność w wykonywaniu zadań,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność, dociekliwość, punktualność.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole,
  • stabilne zatrudnienie i stałe wynagrodzenie,
  • szansę na rozwój zawodowy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę na ½ lub cały etat.

JEŚLI CZUJESZ ŻE TO PRACA DLA CIEBIE, NIE WAHAJ SIĘ! OSOBY ZAINTERESOWANE PODJĘCIEM PRACY W NASZEJ GAZECIE PROSIMY O PRZESŁANIE CV ORAZ 1-2 PRÓBEK TEKSTU (OBJĘTOŚĆ MIN. 1500- 2000 ZNAKÓW) NA ADRES rekrutacja@twojezaglebie.pl

ZASTRZEGAMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ WYŁĄCZNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”