W najbliższą sobotę, 17 lipca, Kasjan Cieśla wystąpi w swoim rodzinnym Sosnowcu. Koncert młodego artysty odbędzie się w amfiteatrze w parku im. Jacka Kuronia w Kazimierzu Górniczym.

KasjaN (Kasjan Cieśla) to wokalista, gitarzysta i kompozytor. Artysta – znany z programu The Voice of Poland – ma wyjątkową muzyczną wrażliwość i fantastyczną barwę głosu.

– Pojawią się utwory, które mieliście okazje słyszeć w programie The Voice of Poland, ale również hity radiowe, takie jak „Zaczynam oddychać” czy „Droga jak sen” w całkowicie innych aranżacjach. Będzie wiele muzycznych niespodzianek, ale to usłyszycie i zobaczycie na żywo – zapowiada Kasjan Cieśla.

Koncert Kasjana Cieśli w Sosnowcu

– Jaram się niesamowicie, bo to pierwszy raz z całym bandem na scenie. Z bandem, który włożył w nasz projekt wiele godzin ciężkiej pracy – dodaje KasjaN.

Na scenie wystąpią: Teodor Cyrulik (gitara), Marek Skibicki (perkusja), Michał Cielebąk (klawisz), Łukasz Gronowski (bass) i KasjaN (wokal/gitara).

Przypomnijmy, że na początku czerwca ukazał się kolejny singiel Kasjana Cieśli. Utwór „Droga jak sen” zapowiada nadchodzący album. Z kolei w 2020 roku wyszły dwa inne teledyski – „Zaczynam oddychać” oraz „Tulipany”.

Początek koncertu o godz. 17.00. Wstęp wolny.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Kasjan Cieśla wypuścił kolejny singiel. Zobacz teledysk „Droga jak sen”