Na początku czerwca ukazał się kolejny singiel Kasjana Cieśli, utalentowanego wokalisty z Sosnowca. Zobacz teledysk „Droga jak sen”.

KasjaN (Kasjan Cieśla) to wokalista, gitarzysta i kompozytor. Artysta – znany z programu The Voice of Poland – ma wyjątkową muzyczną wrażliwość i fantastyczną barwę głosu. 26-letni sosnowiczanin wypuścił właśnie kolejny singiel. Utwór „Droga jak sen” zapowiada nadchodzący album.

– Historia utworu „Droga jak sen” zaczęła się w jednej z warszawskich restauracji, kiedy to miałem przyjemność po raz pierwszy poznać pana Marka Dutkiewicza. Przy wspólnej dyskusji na temat muzyki i dalszych planów, wpadliśmy na pomysł napisania piosenki, która będzie lekka, świeża i z pewnego rodzaju młodzieńczą energią. Pan Marek był postacią mi dobrze znaną na polskiej scenie muzycznej, więc moja radość i chęć zrobienia czegoś na wysokim poziomie była w tym momencie najważniejsza – opowiada Kasjan Cieśla.

– Kilka dni zajęło mi poszukiwanie właściwej linii melodycznej oraz sekcji instrumentów, których użyłem w piosence. Po przesłaniu wersji demo, zaczęliśmy pracować nad tekstem – często zmieniając wersje ostateczne. Przy całej produkcji pomagał nam również producent Michał Pietrzak, który trzymał pieczę nad nagraniami oraz Michał Szwajcer – odpowiedzialny za mix oraz master – dodaje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KasjaN (@kasjan_official)

Nowy teledysk Kasjana Cieśli

Teledysk do singla został nagrany w Szamotułach, w okolicach Poznania. Jego premiera miała miejsce 7 czerwca w serwisie YouTube oraz na wszystkich platformach streamingowych.

– Piosenka opowiada o tym, abyśmy już nie patrzyli na to co było, tylko podejmowali decyzje tu i teraz. Bohater w teledysku pozostawia złe wspomnienia, rzuca je w niepamięć i rusza w drogę za tą jedyną. „Raz się żyje”, „jutro się zaczyna dziś”, to właśnie te słowa towarzyszyły przy pisaniu tekstu. W każdej chwili podejmujemy decyzje, które mogą mieć ogromny wpływ na naszą przyszłość, nie czekajmy z wyznaniami swoich uczuć, nie kryjmy euforii lub żalu. Utwór „Droga jak sen” to nadzieja i motywacja na działania – mówi sosnowiecki artysta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KasjaN (@kasjan_official)

Jakie plany na przyszłość ma KasjaN? – Plany na najbliższą przyszłość to oczywiście promocja singla i jeśli sytuacja na to pozwoli – koncerty plenerowe. Przyziemny termin wypuszczenia albumu w świat to koniec bieżącego roku, początek przyszłego – odpowiada Kasjan Cieśla.

Przypomnijmy, że w 2020 roku ukazały się dwa teledyski Kasjana Cieśli – „Zaczynam oddychać” oraz „Tulipany”.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Kasjan Cieśla: Rok 2020 był rokiem pełnym niespodzianek