19 marca marka Recman będzie obchodzić trzecią rocznicę otwarcia salonu w Sosnowcu. Z tej okazji na wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą salon mieszczący się w Designer Outlet, czeka niespodzianka – 20 proc. zniżka na cały nieprzeceniony asortyment w salonie!

Znana na polskim rynku od 1986 roku firma Recman to polska marka z ponad 30-letnim doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową.

Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie, a od 2014 roku współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, z którą realizuje projekt Muszka Marzeń.

mężczyzna
Recman – fot. mat. pras.

To jednak nie koniec niespodzianek! Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

  • 1 nagroda: karta podarunkowa o wartości 150 zł + perfumy Legend + gadżety,
  • 2 nagroda: karta podarunkowa o wartości 50 zł + perfumy Legend + gadżety,
  • 3 nagroda: perfumy Legend + gadżety.
  • mężczyzna
    Recman – fot. mat. pras.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Na jaki element swojej garderoby zwracasz szczególną uwagę?

Na odpowiedzi czekamy do 16 marca, do godz. 10:00. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Recman”. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Nagrody będą do odebrania w naszej redakcji (ul. Teatralna 9, Sosnowiec).

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”