Kilka dni temu ukazał się drugi singiel Kasjana Cieśli, utalentowanego wokalisty z Sosnowca. Zobacz teledysk „Tulipany”.

Kasjan Cieśla to wokalista, gitarzysta i kompozytor. Artysta – znany z programu The Voice of Poland – ma wyjątkową muzyczną wrażliwość i fantastyczną barwę głosu. 25-letni sosnowiczanin wypuścił właśnie drugi singiel „Tulipany”.

Napisałem „Tulipany” w jeden wieczór, bo zacząłem wierzyć w miłość. Bohater od pewnego czasu był obojętny na uczucia do drugiej osoby. Wtedy pojawiła się ona. Wspomnienia z przeszłości nie dają o sobie tak łatwo zapomnieć, bohater jednak wierzy i chce walczyć z nią o lepsze jutro – opowiada nam Kasjan Cieśla.

Teledysk do piosenki „Tulipany” powstał we wrześniu i był kręcony w Katowicach i Będzinie. Zagłębiowski artysta zdradza, że drugi teledysk to dopiero przedsmak tego, co szykuje dla swoich fanów w nowym roku. Warto też dodać, że od tego numeru Kasjan Cieśla będzie tworzyć pod muzycznym pseudonimem „KasjaN”.

Przypomnijmy, że 25 września młody wokalista z Sosnowca wydał swój pierwszy singiel „Zaczynam oddychać”. Jest to utwór o zakończeniu pewnego etapu w życiu i zaczęciu nowego.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Kasjan Cieśla wypuszcza singiel i rusza w trasę koncertową