24.3 C
Sosnowiec, PL
niedziela, 26 maja 2024

Tygodnik Regionalny Twoje Zagłębie jest najchętniej czytaną bezpłatną gazetą w Zagłębiu a zarazem najpopularniejszym tytułem wśród reklamodawców.

21 000

Bezkonkurencyjny nakład na terenie Zagłębia Dąbrowskiego

690 000

Taką liczbę mieszkańców obejmujemy swoim zasięgiem

430 000

Potencjał reklamowy czytelników tygodniowo

Slide

Twoje Zagłębie to także jeden z najbardziej lubianych portali informacyjnych w regionie. O czym świadczy ogromna popularność na naszym fanpagu na Facebooku – ponad 30 000 fanów, liczba ta stale rośnie.

125 000

Unikalnych użytkowników miesięcznie

500 000

Miesiecznych odsłon naszego portalu

1 900

Liczba artykułów z 2016 roku

Tygodnik Twoje Zagłębie jest czasopismem informacyjno-publicystycznym. Na łamach tygodnika zamieszczane są artykuły o tematyce społeczno-politycznej, gospodarczej, kulturalnej i sportowej. Co tydzień opisujemy także historię naszego regionu.

Twoje Zagłębie to największy bezpłatny tygodnik w regionie, który w nakładzie 21 tysięcy egzemplarzy, od ponad 9 lat, kolportowany jest w każdy piątek na terenie Sosnowca, Dąbrowy Górniczej i powiatu będzińskiego.

 

Nasz tygodnik plasuje nas w czołówce wydawców prasy na terenie Zagłębia Dąbrowskiego.

Jesteśmy jednym z liderów w branży, pozostając jednak w pełni niezależnym medium. Tygodniki wydawane są przez firmę MediaCo Ewelina Dyc.

Informujemy, komentujemy i pomagamy w trudnych sprawach. Naszą misją jest dostarczanie jak najbardziej aktualnych i rzetelnych informacji, które opracowuje profesjonalny zespół doświadczonych dziennikarzy.

Jesteśmy w każdej dzielnicy i na każdym osiedlu, zawsze w centrum wydarzeń. Docieramy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Dla nas nie ma zbyt błahych spraw, każdy z naszych Czytelników może liczyć na to, że zajmiemy się jego problemem. Staramy się być jak najbliżej lokalnych społeczności naszych miast i to jest nasza siłą.

Informujemy, interweniujemy i sprawdzamy działania władz lokalnych. Wspomagamy także inicjatywy, które wzbogacają życie społeczne naszego regionu oraz prowadzą do jego rozwoju. Sami również jesteśmy organizatorami i uczestnikami takich wydarzeń. Jesteśmy autorami i organizatorami jednej z największych akcji społecznych dla szkół. Dzięki akcji –„Twoje Zagłębie, Twoja Szkoła, Twój Głos” udało się przekazać szkołom w naszym regionie 40 000 zł.

Byliśmy, jesteśmy i będziemy niezależni

Jesteśmy jedynym niezależnym i prywatnym medium na tym terenie, któremu udało się pozyskać tak dużą sympatię mieszkańców, dzięki nim i reklamodawcom nasze media mają już ponad 9 lat.

To co wyróżnia bezpłatny tygodnik Twoje Zagłębie to bezkonkurencyjny nakład 21 000 egzemplarzy i potencjał reklamowy około 430 000 czytelników tygodniowo. Nakład kontrolowany przez Związek Kontroli Dystrybucji Prasy.

Dysponujemy rozwiniętą siecią własnej dystrybucji, co zapewnia nam dotarcie do wielu mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego.

Posiadamy 2 stałe formy kolportażu:
Dystrybucja tytułu do euro skrzynek (największe osiedle Zagłębia Dąbrowskiego w tym Zagórze i Środula).
Ekspozycja w wybranych punktach na terenie Zagłębia

Obejmujemy zasięgiem obszar zamieszkały przez ponad 690 000 osób. Są to mieszkańcy Zagłębia Dąbrowskiego: Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna oraz powiatów będzińskiego i zawierciańskiego.