Kasjan Cieśla z Sosnowca wypuścił do sieci swój debiutancki singiel „Zaczynam oddychać”, który promuje nowy album. Jak Wam się podoba teledysk?

Kasjan Cieśla to 25-letni wokalista, którego możecie kojarzyć z ostatniej edycji The Voice of Poland. Młody i charyzmatyczny sosnowiczanin doszedł do półfinału, zyskując wielu fanów. W półfinale po raz pierwszy mogliśmy też usłyszeć piosenkę „Zaczynam oddychać”. – Jest to utwór o zakończeniu pewnego etapu w życiu i zaczęciu nowego – mówi Kasjan Cieśla.

25 września w serwisie YouTube oraz na wszystkich platformach streamingowych pojawił się singiel wraz z teledyskiem. – Teledysk nakręciliśmy w Poznaniu w czerwcu, z fantastyczną aktorką Aleksandrą Radwańską. Można ją kojarzyć z wielu produkcji serialowych oraz filmowych. Fajnie nam się pracowało. Cały teledysk oparty jest na uczuciach. Akcja rozgrywa się w mieszkaniu, a nad wszystkim czuwał reżyser Bartosz Kalbarczyk – mówi o teledysku Kasjan Cieśla.

9 października w Jazz Clubie KOMin w Sosnowcu odbędzie się koncert Kasjana Cieśli. Fani będą mogli usłyszeć dwanaście piosenek z nowego albumu, który planowany jest na przyszły rok, a także covery. – Będzie to koncert bardzo refleksyjny, spokojny, z elementami uniesienia, na którym będą moi wspaniali muzycy, przyjaciele oraz rodzina. To dla mnie bardzo ważne wydarzenie i liczę na obecność moich fanów – zapowiada muzyk.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Kasjan Cieśla wypuszcza singiel i rusza w trasę koncertową