11.8 C
Sosnowiec, PL
piątek, 22 października 2021

Nie masz planów na weekend albo na wieczór z przyjaciółmi? Sprawdź, co dzieje się w zagłębiowskich kinach, teatrach, a także w wybranych instytucjach kultury.

Kino – fot. Fotolia
Kino – fot. Fotolia

 

 

 

PIERWSZY RAZ W KINIE: PRZYTUL MNIE dubbing 10:30G
KINO KONESERA: JESZCZE JEST CZAS napisy 18:00A
KULTURA DOSTĘPNA: TARAPATY 2 13:00D 18:00D
RON USTERKA dubbing 11:00D
WESELE 10:30A, 11:00FGC, 12:10E, 14:30A, 14:45D, 17:00KLN, 18:30, 20:00D, 20:30N
NIE CZAS UMIERAĆ napisy 11:00A, 14:30FGB, 17:30PK, 17:40E, 21:00K
NIE CZAS UMIERAĆ ATMOS napisy 13:30, 19:30AD, 20:00KN
FATIMA napisy 12:00FGB, 12:10D, 12:30C, 13:15A, 15:10E
TEŚCIOWIE 21:30
VIGGO I GADAJĄCA GĘŚ dubbing 9:00C
RODZINKA RZĄDZI dubbing 10:45KMN, 11:30BC, 11:45D, 12:00A, 12:30FG, 13:45E, 15:00PK, 15:40A, 17:00AD, 18:00KN
PSI PATROL dubbing 10:00FD, 11:15B, 12:50E
WILK NA 100% 10:00G, 10:15FC, 11:20E, 14:00FGC, 15:00E, 16:15

tylko w: A-poniedziałek B-wtorek C-środa D-czwartek E-piątek F-sobotę G-niedzielę
z wyjątkiem: K-poniedziałku L-wtorku M-środy N-czwartku P-piątku R-soboty S-niedzieli

 

 

 

PIERWSZY RAZ W KINIE: PRZYTUL MNIE dubbing 10:30G
KINO KONESERA: JESZCZE JEST CZAS napisy 18:00A
KULTURA DOSTĘPNA: TARAPATY 2 13:00D 18:00D
RON USTERKA dubbing 12:30D
VIGGO I GADAJĄCA GĘŚ 11:45A
NIE CZAS UMIERAĆ napisy 11:00FGD, 14:30PM, 14:40E, 17:30, 19:00K, 19:30N, 21:00
RODZINKA RZĄDZI dubbing 10:00FBD, 12:00E, 12:30PKN, 15:00, 17:00AD, 18:00KN
FATIMA 11:30PKM, 12:30A, 14:45C
TEŚCIOWIE 16:30G, 21:30SKN, 21:50AD
PSI PATROL dubbing 14:15FGB, 14:20C, 15:00A
NAJMRO. KOCHA, KRADNIE, SZANUJE 16:30SKN, 19:30AD, 21:30G
WESELE 11:15PKM, 11:30C, 12:40E, 14:00, 15:30, 18:30, 20:00D, 20:30KN, 21:30AD
WILK NA 100% 10:45PKM, 12:15B, 12:20E, 13:00B, 13:10PLN, 13:30E, 14:15D, 16:40D, 17:00KN

tylko w: A-poniedziałek B-wtorek C-środa D-czwartek E-piątek F-sobotę G-niedzielę
z wyjątkiem: K-poniedziałku L-wtorku M-środy N-czwartku P-piątku R-soboty S-niedzieli

NAJMRO. KOCHA, KRADNIE, SZANUJE 19:10
NIE CZAS UMIERAĆ napisy 10:00FG, 12:40, 13:30, 16:00, 17:00, 19:30, 20:30, 21:50
SMALL WORLD 19:20
TEŚCIOWIE 21:30
WESELE 10:00FG, 13:00N, 14:20, 16:00, 17:10, 19:00, 20:00, 22:00
WILK NA 100% dubbing 10:15FG, 12:30, 14:45, 17:00
PSI PATROL dubbing 10:10FG, 11:00RS, 12:10
RODZINKA RZĄDZI dubbing 11:40, 14:10, 16:40
RON USTERKA dubbing 13:30D

 

tylko w: A-poniedziałek B-wtorek C-środa D-czwartek E-piątek F-sobotę G-niedzielę
z wyjątkiem: K-poniedziałku L-wtorku M-środy N-czwartku P-piątku R-soboty S-niedzieli

WRZESIEŃ 2021

24 września DEAD GIRLS WANTED 19:00
25 września CZAS WYPADŁ Z RAM 18:00
26 września CZAS WYPADŁ Z RAM 18:00
28 września NOWA KSIĘGA DŻUNGLI 10:00
29 września NOWA KSIĘGA DŻUNGLI 10:00

PAŹDZIERNIK 2021

2 października PRZODOWNICY MIŁOŚCI. REWIA ZWIĄZKOWO-ROBOTNICZA 18:00
3 października PRZODOWNICY MIŁOŚCI. REWIA ZWIĄZKOWO-ROBOTNICZA 18:00
9 października BOEING, BOEING 18:00
10 października SZEWCZYK DRATEWKA 11:00
10 października BOEING, BOEING 18:00
15 października GNIEW 19:00
16 października GNIEW 18:00
17 października GNIEW 18:00
19 października ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA 10:00
20 października ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA 10:00
21 października KOMEDIA. WUJASZEK WANIA 10:00
21 października KOMEDIA. WUJASZEK WANIA 19:00
24 października BOEING, BOEING 18:00
26 października SZEWCZYK DRATEWKA 10:00
27 października SZEWCZYK DRATEWKA 10:00
28 października CZAS WYPADŁ Z RAM 19:00
29 października CZAS WYPADŁ Z RAM 19:00
30 października ŚLUB 17:00
31 października ŚLUB 18:00

1 października MISTRZ 17:00
1 października DEBIUTANCI 19:30
2 października MISTRZ 17:00
2 października DEBIUTANCI 19:30
3 października MISTRZ 17:00
3 października DEBIUTANCI 19:30
4 października MISTRZ 17:00
4 października Bank braci Lehman- retransmisja 18:00
4 października DEBIUTANCI 19:30
5 października MISTRZ 17:00
5 października DEBIUTANCI 19:30
6 października MISTRZ 17:00
6 października DEBIUTANCI 19:30
7 października MISTRZ 17:00
7 października DEBIUTANCI 19:30
8 października AIDA 17:00
8 października ŻEBY NIE BYŁO ŚLADÓW 19:30
9 października AIDA 17:00
9 października ŻEBY NIE BYŁO ŚLADÓW 19:30
10 października AIDA 17:00
10 października ŻEBY NIE BYŁO ŚLADÓW 19:30
11 października AIDA 17:00
11 października ŻEBY NIE BYŁO ŚLADÓW 19:30
12 października AIDA 17:00
12 października ŻEBY NIE BYŁO ŚLADÓW 19:30
13 października Jutro będziemy szczęśliwi – KinoSzkoła Seniora 11:30
13 października AIDA 17:00
13 października ŻEBY NIE BYŁO ŚLADÓW 19:30
14 października AIDA 17:00
14 października ŻEBY NIE BYŁO ŚLADÓW 19:30
15 października GUNDA 17:00
15 października NOWY PORZĄDEK 19:30
16 października GUNDA 17:00
16 października NOWY PORZĄDEK 19:30
17 października GUNDA 17:00
17 października NOWY PORZĄDEK 19:30
18 października GUNDA 17:00
18 października NOWY PORZĄDEK 19:30
19 października GUNDA 17:00
19 października NOWY PORZĄDEK 19:30
20 października GUNDA 17:00
20 października Van Gogh. Pola zbóż i zachmurzone niebiosa 18:00
20 października NOWY PORZĄDEK 19:30
21 października GUNDA 17:00
21 października NOWY PORZĄDEK 19:30
22 października GAGARINE 17:00
22 października WESELE 19:30
23 października GAGARINE 17:00
23 października WESELE 19:30
24 października GAGARINE 17:00
24 października WESELE 19:30
25 października GAGARINE 17:00
25 października WESELE 19:30
26 października GAGARINE 17:00
26 października WESELE 19:30
27 października GAGARINE 17:00
27 października WESELE 19:30
28 października GAGARINE 17:00
28 października WESELE 19:30
29 października Noc strasznych remake’ów – Halloween w kinie Kadr! 19:00

 

 

 

tylko w: A-poniedziałek B-wtorek C-środa D-czwartek E-piątek F-sobotę G-niedzielę
z wyjątkiem: K-poniedziałku L-wtorku M-środy N-czwartku P-piątku R-soboty S-niedzieli

muza_sala_widowiskowo_koncertowa

WKRÓTCE…

kopalnia_kultury

1 października SHANG-CHI I LEGENDA DZIESIĘCIU PIERŚCIENI 18:00
3 października KLARA MUU 13:00
3 października MIRAI 15:00
3 października SHANG-CHI I LEGENDA DZIESIĘCIU PIERŚCIENI 17:30
8 października NAJMRO. KOCHA, KRADNIE, SZANUJE 18:00
10 października PETTSON I FINDUS – MAŁY KŁOPOT, WIELKA PRZYJAŹŃ 13:00
10 października JEŹDŹCY SPRAWIEDLIWOŚCI 15:00
10 października CZARNA OWCA 17:30
17 października MIRAI 13:00
17 października NAJMRO. KOCHA, KRADNIE, SZANUJE 15:30
17 października CZARNA OWCA 18:00
23 października KLARA MUU 13:00
23 października JEŹDŹCY SPRAWIEDLIWOŚCI 15:00
23 października ZABÓJCZY KOKTAJL 18:00
24 października PETTSON I FINDUS – MAŁY KŁOPOT, WIELKA PRZYJAŹŃ 13:00
24 października JAK ROZMAWIAĆ Z PSEM 15:00
24 października SMALL WORLD 18:00
29 października JEŹDŹCY SPRAWIEDLIWOŚCI 18:00
30 października MIRAI 13:00
30 października CZARNA OWCA 15:30
30 października SMALL WORLD 18:00
31 października KLARA MUU 13:00
31 października JAK ROZMAWIAĆ Z PSEM 15:00
31 października ZABÓJCZY KOKTAJL 17:30

1 października NIE CZAS UMIERAĆ 17:00, 20:00
2 października NIE CZAS UMIERAĆ 17:00, 20:00
3 października NIE CZAS UMIERAĆ 17:00, 20:00
4 października NIE CZAS UMIERAĆ 17:00, 20:00
4 października NIE CZAS UMIERAĆ 16:00
11 października NIE CZAS UMIERAĆ 17:00, 20:00
12 października NIE CZAS UMIERAĆ 17:00, 20:00
13 października NIE CZAS UMIERAĆ 17:00, 20:00
14 października NIE CZAS UMIERAĆ 17:00, 20:00
15 października WILK na 100% 16:00
15 października WESELE 18:00
15 października NIE CZAS UMIERAĆ 20:20
16 października WILK na 100% 11:00, 16:00
16 października WESELE 18:00
16 października NIE CZAS UMIERAĆ 20:20
17 października WILK na 100% 11:00, 16:00
17 października WESELE 18:00
17 października NIE CZAS UMIERAĆ 20:20
18 października WILK na 100% 16:00
18 października WESELE 18:00
18 października NIE CZAS UMIERAĆ 20:20
19 października WILK na 100% 16:00
19 października WESELE 18:00
19 października NIE CZAS UMIERAĆ 20:20
20 października WILK na 100% 16:00
20 października WESELE 18:00
20 października NIE CZAS UMIERAĆ 20:20
21 października WILK na 100% 16:00
21 października WESELE 18:00
21 października NIE CZAS UMIERAĆ 20:20
22 października WILK na 100% 14:30
22 października WESELE 16:30
22 października DIUNA 18:45, 21:45
23 października WILK na 100% 12:30, 14:30
23 października WESELE 16:30
23 października DIUNA 18:45, 21:45
24 października DIUNA 18:45, 21:45
25 października WILK na 100% 14:30
25 października WESELE 16:30
25 października DIUNA 18:45, 21:45
26 października WILK na 100% 14:30
26 października WESELE 16:30
26 października DIUNA 18:45, 21:45
27 października WILK na 100% 14:30
27 października WESELE 16:30
27 października DIUNA 18:45, 21:45
28 października WILK na 100% 14:30
28 października WESELE 16:30
28 października DIUNA 18:45, 21:45
29 października RODZINA ADDAMSÓW 2 16:00
29 października DIUNA 18:00, 20:45
30 października RODZINA ADDAMSÓW 2 13:00, 16:00
30 października DIUNA 18:00, 20:45
31 października RODZINA ADDAMSÓW 2 13:00, 16:00
31 października DIUNA 18:00, 20:45

 

tylko w: A-poniedziałek B-wtorek C-środa D-czwartek E-piątek F-sobotę G-niedzielę
z wyjątkiem: K-poniedziałku L-wtorku M-środy N-czwartku P-piątku R-soboty S-niedzieli