2 września na rynku wydawniczym ukazała się „Blizna” będąca kontynuacją bestsellerowego „Śladu” z charyzmatycznym komisarzem Robertem Kreftem w roli głównej.

„Blizna” Przemysława Żarskiego z komisarzem Robertem Kreftem to wciągająca, pełna tajemnic opowieść o zbrodni zakorzenionej w przeszłości i demonach, które tylko czekają, by ujrzeć światło dzienne i namieszać w życiu głównego bohatera.

W noworoczny poranek w sypiącym się pomieszczeniu gospodarczym zespół śledczych odnajduje zwłoki młodej kobiety. Dwadzieścia kilometrów dalej inna dziewczyna budzi się na tylnej kanapie rozbitego samochodu należącego do jednego z policjantów Błażeja Urygi. Czy coś je łączy i dlaczego mężczyzna staje się głównym podejrzanym? Komu zależy, by go zniszczyć? Sprawę próbuje rozwiązać komisarz Robert Kreft.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Przemysław Żarski – autor (@przemyslawzarski)

To jednak nie koniec. W książce komisarz Kreft musi także uporać się z przeszłością, która zostawiła na jego ciele bliznę. Dodatkowo bohater wciąż nie może sobie poradzić z samobójstwem matki, którego dokonała, gdy był jeszcze dzieckiem. Koszmar powraca i komisarz znów musi się z tym zmierzyć.

„Blizna” to dobra i godna polecenia literatura. Moim zdaniem lepsza od „Śladu”. Przemysław Żarski bardziej zapanował nad poszczególnymi wątkami. Rozwój wydarzeń podkręca dynamikę i rozbudza apetyt czytelnika. Są wyraziści bohaterowie, którzy nie są idealni i tak, jak każdy z nas, zmagają się z codziennymi problemami. A samo zakończenie pokazuje, że gra nie jest jeszcze skończona.

„Blizna” to nowa książka Przemysława Żarskiego – fot. MZ
„Blizna” to nowa książka Przemysława Żarskiego – fot. MZ

Mamy dla Was konkurs!

Powieść „Blizna” Przemysława Żarskiego ukazała się 2 września nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału. Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa egzemplarze książki sosnowieckiego autora.

Aby je zdobyć wystarczy tylko napisać:

Jaka była Wasza ulubiona książka przeczytana w czasie pandemii?

Na odpowiedzi czekamy do 17 września, do godz. 15.00. Najciekawsze dwie odpowiedzi nagrodzimy książką. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „Blizna”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Wraca komisarz Robert Kreft! Nowa książka Przemysława Żarskiego z Sosnowca