2 czerwca na rynku wydawniczym ukazał się „Cierń” Przemysława Żarskiego. To brawurowy finał cyklu z charyzmatycznym komisarzem Robertem Kreftem w roli głównej. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs.

W styczniowy wieczór w pobliżu kapliczki i metalowego krzyża śledczy znajdują rozkopany dół, a w nim ludzkie kości. Kilka dni później na drugim końcu miasta samobójstwo popełnia młoda kobieta.

Robert Kreft wraca do pracy i mierzy się z dramatycznymi wydarzeniami ostatnich tygodni, kiedy to znalazł się o krok od rozwikłania tajemnicy samobójczej śmierci matki.

CZYTAJ TAKŻE: „Cierń” to brawurowy finał cyklu z komisarzem Kreftem [RECENZJA]

Dwadzieścia pięć lat wcześniej Anna Kreft odebrała sobie życie, skacząc z balkonu na oczach dziesięcioletniego syna. Kobieta spotkała na swojej drodze pewnego człowieka, który wbił cierń w tkankę ich ustabilizowanego życia, niszcząc spokój, zatruwając relacje i popychając Annę w ramiona obłędu. Jak zakończy się historia komisarza Krefta?

„Cierń” Przemysława Żarskiego to brawurowy finał cyklu z komisarzem Kreftem – fot. MZ

Mamy dla Was konkurs!

Powieść „Cierń” Przemysława Żarskiego ukazała się 2 czerwca nakładem wydawnictwa Czwarta Strona Kryminału. Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa egzemplarze książki sosnowieckiego autora.

Aby je zdobyć wystarczy tylko napisać:

Dlaczego Sosnowiec to dobre miejsce do osadzenia kryminału?

Na odpowiedzi czekamy do 15 czerwca, do godz. 15.00. Najciekawsze dwie odpowiedzi nagrodzimy książką. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „Cierń”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Przemysław Żarski o nowej książce: Stawiam na emocje i klimat historii

„Cierń” Przemysława Żarskiego. Brawurowy finał cyklu z komisarzem Kreftem [RECENZJA]