Niedawno została wypuszczona debiutancka EP-ka Gabrieli Foksy, młodej wokalistki z Sosnowca. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest aż 5 płyt.

Gabi Foksa to 17-letnia piosenkarka, multiinstrumentalistka oraz autorka tekstów. Gabrysia jest również 24 krotną laureatką ogólnopolskich konkursów wokalnych. Podczas tegorocznych wakacji mogliśmy śledzić jej projekt z 50. coverami – artystka wydawała codziennie przez równe 50 dni po jednym coverze znanych już nam piosenek (z granym przez siebie podkładem), całość projektu zyskała uznanie miasta Sosnowiec i została wydana w formie digibook’a, a materiał można odsłuchać w całości (50 utworów na spotify, tidal, apple music etc.).

Płyta
SZARADA – fot. arch. TZ

Nie byle kto porwałby się na taką regularność i samodyscyplinę, ale to nie wszystko. Gabrysia idąc za ciosem wypuszcza właśnie swoją debiutancką EP-kę w klimacie pop/darkpop/syth. Utwór “Nie wiem” to flagowiec, nie ma lepszych wykonawców w Polsce z takim mrocznym vibe’m, a to dopiero początek przygód z SZARADĄ – tak zagadkowo została nazwana EP-ka młodej autorki z Sosnowca.

Płyta
SZARADA – fot. arch. TZ

SZARADĘ wieńczy ukryta historia, którą odegrał znany już większości społeczeństwa – Rick
Sanchez, w utworze “Nie wiem” przy końcu możemy usłyszeć charakterystyczny znany nam głos. Zostaje nam tylko śledzić losy naszych bohaterów i czekać na kolejne przygody rodem z serialu, a to wszystko za darmo, na platformie YouTube.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest 5 EP-ek Gabrieli Foksy. Aby zdobyć płytę wystarczy napisać:

Kogo zaprosisz do wspólnego słuchania i dlaczego?

Na odpowiedzi czekamy do 25 listopada, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy płytą. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “SZARADA”.

Płyta
SZARADA – fot. arch. TZ

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

CZYTAJ TAKŻE:

Świat muzyki oczami początkującej piosenkarki [WYWIAD]