Ponad 50 niesamowitych atrakcji czeka na całe rodziny w Amerykańskim Parku Rozrywki. Mamy dla Was wyjątkowy konkurs, w którym do zgarnięcia są bilety do Twinpigs.

Las Vegas, Hawaje, Meksyk, Dziki Zachód, a nawet indiańska wioska – te wszystkie miejsca znajdziesz w Stolicy Rodzinnej Zabawy – Parku Rozrywki Twinpigs. W Żorach powstało pierwsze w Polsce miasteczko czerpiące garściami z amerykańskich klasyków. Ponad 10 hektarów parku podzielono na osiem tematycznych stref nawiązujących do historii i kultury zza oceanu.

Amerykański Park Rozrywki Twinpigs – fot. mat. pras.

Twinpigs to ponad 50 niesamowitych atrakcji: karuzele, młyńskie koło, strzelnice, kina 5D, małe zoo, park linowy, a także pokazy kaskaderskie rodem z Dzikiego Zachodu i wiele innych ciekawych atrakcji, które zaciekawią każdego, bez względu na wiek.

Amerykański Park Rozrywki Twinpigs to idealny pomysł na wycieczkę dla całej rodziny. Wizyta w parku to nie tylko rozrywka, ale także okazja do poznania historii Ameryki. Ponadto, na terenie parku organizowane są wycieczki szkolne, spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje, wesela oraz inne imprezy okolicznościowe.

Amerykański Park Rozrywki Twinpigs – fot. mat. pras.

Z myślą o naszych Czytelnikach przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania jest pięć podwójnych zaproszeń do wykorzystania do końca sezonu. Aby zdobyć wejściówki, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jaki jest Twój ulubiony western?

Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 22 lipca, do godz. 12:00. Najciekawsze zgłoszenia z uzasadnieniem nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do Twinpigs. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „Twinpigs”. Bilety będą do odbioru w kasie parku Twinpigs.

Amerykański Park Rozrywki Twinpigs – fot. mat. pras.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”