W piątek, 19 czerwca, w Zagłębiowskiej Mediatece odbędzie się spotkanie online z Przemysławem Żarskim – autorem kryminałów, których akcja toczy się w Sosnowcu.

W najbliższy piątek, 19 czerwca, Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu organizuje spotkanie online z Przemysławem Żarskim – autorem kryminałów „Umwelt” i „Ślad”, których akcja rozgrywa się w stolicy Zagłębia Dąbrowskiego.

Rozmowę, transmitowaną na żywo na kanale YouTube sosnowieckiej biblioteki, poprowadzi Magdalena Boczkowska. Podczas transmisji widzowie będą mieli możliwość zadania pytań za pośrednictwem czatu. Początek spotkania o godz. 18.00.

Przemysław Żarski z Sosnowca ma 37 lat i pracuje w biurze prasowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. W 2018 roku zadebiutował powieścią „Umwelt”. W lutym ukazała się jego kolejna powieść. „Ślad” to intrygująca i trzymająca w napięciu do samego końca pozycja dla wszystkich fanów dobrego kryminału. Prywatnie jest miłośnikiem rockowych brzmień, górskich szlaków i koszykówki. Najlepiej wypoczywa u boku żony i córki, a także z dobrą książką w ręku.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Przemysław Żarski: Książka to najlepszy sposób, by oderwać się od problemów