W każdą niedzielę, od 25 czerwca, w Sosnowcu można zjeść śniadanie pod gołym niebem, miło spędzić czas i zrobić zakupy na świeżym powietrzu. Jutro druga edycja akcji „Czas na piknik”.

Po dwuletniej przerwie w Sosnowcu znów można zjeść śniadanie na świeżym powietrzu. Do Parku Sieleckiego wróciła ciesząca się uznaniem mieszkańców akcja „Czas na piknik”.

„Czas na piknik” to ciekawa akcja, podczas której mieszkańcy miasta mogą zjeść śniadanie pod gołym niebem, miło spędzić czas i zrobić zakupy na świeżym powietrzu. Niedzielne pikniki powracają do Parku Sieleckiego po dwuletniej przerwie.

– W każdą niedzielę, od 25 czerwca do 3 września, będziemy się spotykali w Parku Sieleckim, tuż obok ogrodu jordanowskiego – mówi Michał Mercik, naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji Miasta.

Co tydzień, w każdą niedzielę między godziną 9:30 a 14:00, w Parku Sieleckim można zakupić produkty od producentów zdrowej żywności, spróbować lokalnych smakołyków, zasmakować smacznych potraw, a także zasiąść w wygodnych leżakach.

PRZECZYTAJ: Rusza Akademia Rolki Sielec

Do tego każdy odwiedzający może wypić poranną kawę, przeczytać gazetę czy książkę, a przede wszystkim spędzić czas na łonie natury w miłym towarzystwie.

W niedzielę, 2 lipca, kolejna odsłona. Organizatorzy zapowiadają moc atrakcji. Wybierzecie się?

Tak było przed tygodniem: