W niedzielę, 8 kwietnia, piłkarze Zagłębia Sosnowiec, zagrają u siebie z Odrą Opole. – To będzie ciężkie spotkanie, ale zrobimy wszystko, aby zwyciężyć – zapowiadają Zagłębiacy.

Podopieczni Dariusza Dudka chcą jak najszybciej zapomnieć o porażce w Katowicach i przez cały tydzień przygotowywali się do niedzielnego meczu z Odrą Opole. Mecz ten będzie ciężkim pojedynkiem, bowiem beniaminek Nice I Ligi spisuje się bardzo dobrze i z 36. punktami plasuje się na szóstym miejscu w ligowej tabeli. Sosnowiczanie z kolei zajmują dziesiąte miejsce, ale mają o jeden mecz mniej.

W poprzedniej rundzie, w konfrontacji obu zespołów, górą byli gracze z Oleskiej, którzy w ostatniej minucie spotkania, po bramce Martina Barana, cieszyli się z trzech punktów. Z kolei w środę, 4 kwietnia, w zaległym pojedynku 22. kolejki Nice I Ligi, bezbramkowo zremisowali w Częstochowie z tamtejszym Rakowem.

Początek meczu z Odrą Opole o godz. 17.45. Bilety można kupić m.in. w restauracji 3Kolory, Punkcie Obsługi Kibica (ul. Kresowa 1) oraz w Oficjalnym Sklepie Kibica Fanstore (u. 3 Maja 11).

Podopiecznych trenera Dariusza Dudka czeka w tym miesiącu prawdziwy piłkarski maraton. Po wspomnianym już pojedynku z Odrą Opole, w środę (11 kwietnia) rozegrają na Stadionie Ludowym zaległy mecz z Rakowem Częstochowa (godz. 19.00), a trzy dni później zmierzą się na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice (14 kwietnia). W kwietniu zagrają jeszcze z Wigrami Suwałkami (na wyjeździe) i u siebie ze Stalą Mielec.

– Przed nami bardzo ciężkie spotkania. Będziemy się do nich starannie przygotowywać i robić wszystko, żeby zwyciężać, bo to jest najważniejsze – mówi trener Dariusz Dudek.

Skomentuj przez Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here