Zbliża się wyjątkowy i tak lubiany – zwłaszcza przez dzieci – świąteczny czas. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs z nagrodami dla najmłodszych.

Sport jest twoją pasją? Jesteś kibicem, który nie ominie żadnego meczu, żadnej relacji z olimpiady? A może amatorem białego szaleństwa i lubisz aktywnie spędzać czas? Niezależnie od tego, do której z opisywanych grup należysz, seria wydawnictwa Polarny Lis Wybieram swój sport Łukasza Olkowicza jest dla Ciebie.

Wybieram swój sport to seria książek dla dzieci i rodziców autorstwa znanego dziennikarza sportowego Łukasza Olkowicza. W każdej części można znaleźć informacje o historii danego sportu, zasadach i niezbędnym sprzęcie, predyspozycjach koniecznych do uprawiania konkretnej dyscypliny, a także o najbardziej znanych zawodnikach i klubach sportowych. Książki zawierają także sporo ciekawostek i są bogato ilustrowane.

Pierwszy tom pt. „Na boisku” poświęcony jest piłkarskim grom zespołowym. Książka zawiera informacje o futbolu i innych sportach piłkarskich: siatkówce, koszykówce, piłce ręcznej i baseballu. Autor przybliża czytelnikom sylwetki wybitnych zawodników. W każdym tomie będzie można przeczytać wywiad z jedną z polskich gwiazd sportu. W tomie pierwszym Na boisku jest to rozmowa z utytułowanym siatkarzem Łukaszem Kadziewiczem.

Drugi tom pt. „Na śniegu” to wprowadzenie do świata najpopularniejszych sportów zimowych: biegów narciarskich, narciarstwa alpejskiego i snowboardu, skoków narciarskich, łyżwiarstwa figurowego oraz hokeju na lodzie. Lektura książki daje młodym czytelnikom dużą dawkę wiedzy o sporcie i zachęca ich do zimowej aktywności.

W przygotowaniu jest już kolejna część pt. „Na ringu”, która poświęcona jest sportom walki (judo, zapasy, boks, szermierka, taekwondo). Premierę trzeciego tomu zaplanowano na pierwszą połowę lutego 2019 roku. Wydawcą książek jest Polarny Lis – wydawnictwo, które specjalizuje się w książkach dla dzieci i młodzieży.

Konkurs Mikołajkowy - fot. Arch. TZ
Konkurs Mikołajkowy – fot. Arch. TZ

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są cztery książki z serii Wybieram swój sport, których fundatorem jest Wydawnictwo Polarny Lis. Aby je zdobyć wystarczy ułożyć krótki wierszyk na Mikołajki.

Na odpowiedzi czekamy do 6 grudnia, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy książką.

Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „Mikołajki”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości imienia oraz wieku dziecka oraz  imienia, nazwiska i numeru telefonu opiekunka prawnego. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:
„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”