echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

Święta Bożego Narodzenia są już coraz bliżej! Świąteczny jarmark rękodzieła i produktów regionalnych w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec ułatwi przygotowania do tego wyjątkowego czasu. Od 18 do 21 grudnia na stoiskach w pasażu galerii handlowej będzie można znaleźć rękodzieło, które zainteresuje wszystkich tych, którzy poszukują pomysłu na świąteczne prezenty oraz wiele smakołyków.

Niewiele ponad tydzień dzieli nas od Świąt Bożego Narodzenia, dlatego warto już teraz zaplanować gwiazdkowe zakupy! Na świątecznym jarmarku w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec będzie można znaleźć rękodzieło, które zainteresuje wszystkich tych, którzy poszukują pomysłu na niebanalne gwiazdkowe prezenty, a także wiele smakołyków na świąteczny stół.

Moc wyjątkowych produktów czeka na odwiedzających na stoiskach rękodzielniczych. Będzie tam można kupić obrazy, różnorodne ozdoby bożonarodzeniowe, świąteczne obrusy i serwetki, a także ręcznie zdobione deski. Jako oryginalny prezent dobrze sprawdzi się dostępna na stoiskach biżuteria srebrna, a także naturalne kosmetyki oraz antybakteryjne mydełka ze srebrem i złotem. Wszystkie zakupione prezenty będzie można zapakować w pudełka i szkatułki dostępne u jednego z wystawców jarmarku.

Z kolei na stoiskach spożywczych na odwiedzających czeka mnóstwo smakołyków. Będzie można zakupić naturalne miody, które doskonale sprawdzą się jako składnik pysznych świątecznych potraw, góralskie sery, chleby na zakwasie, kiszonki, barszcz świąteczny, żurek oraz świąteczne pierniki.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących centrum handlowe przypomina o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos oraz utrzymywać 1,5 metra odległości od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej. Przy wejściu do obiektu i hipermarketu można znaleźć dozowniki z płynem dezynfekującym.

Świąteczny jarmark produktów regionalnych odbędzie się w dniach 18-21 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu. Stoiska będą dostępne w pasażu galerii handlowej w godzinach pracy obiektu od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00, a w niedzielę handlową 20 grudnia od 9:30 do 20:00.

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);