echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

Agencja Rozwoju Lokalnego, która jest właścicielem centrum handlowego znajdującego się przy ulicy Teatralnej 11 w Sosnowcu, oferuje atrakcyjne powierzchnie dla najemców.

„Supermarket” znajdujący się przy ulicy Teatralnej 11 w Sosnowcu to wyjątkowe miejsce. Jako jedno z nielicznych w całej Polsce nie posiada pasażu, a do poszczególnych sklepów można wejść bezpośrednio z ulicy. Dodatkowo, jego głównym atutem jest lokalizacja. Obiekt znajduje się w centrum miasta, w sąsiedztwie dwóch dużych osiedli, szkoły, przedszkola, teatru, komendy miejskiej policji i prokuratury, delegatury kuratorium oświaty czy dużego biurowca. Tuż obok znajduje się także dworzec PKP Sosnowiec Południowy oraz przystanki autobusowe i tramwajowe.

Miejsce z historią

Budynek „Supermarketu” został wybudowany w 1978 roku. Od samego początku był dumą i oczkiem w głowie ówczesnych władz. Jako największy obiekt handlowy w tamtych czasach cieszył się zainteresowaniem mieszkańców, nie tylko Sosnowca, ale i sąsiednich miast. Niestety, budynek ucierpiał przez zmiany ustrojowe.

Przez wszystkie lata swojej działalności zmieniał się nie tylko budynek, ale i podmioty gospodarcze mieszczące się w nim. Od kilku lat można zauważyć ponowny rozwój dawnego „Supermarketu”, a oferta najemców jest szeroka. – Różnorodność prowadzonych działalności w budynku przy ulicy Teatralnej 11 sprawia, iż staję się on ponownie ważnym punktem na rozrywkowo-usługowej mapie naszego miasta – podkreśla zarządca nieruchomości.

Teatralna 11 – fot. mat. pras.

Szeroka oferta dla klientów

Powierzchnia całkowita nieruchomości to ponad 12 tys. m². Obecnie wśród najemców znaleźć można: fitness klub (Well Fitness), sklep sportowy (Bike Moto Center), sklep z panelami, wykładzinami i dywanami (Floor Serwis), usługi medyczne, centrum diagnostyki obrazowej (Helimed), sklep z odzieżą używaną (TekStylowo), sklep Żabka, sklep z modelami zdalnie sterowanymi i akcesoriami (RC4MAX), halę kupców, salę zabaw dla dzieci (Bawialnia – Power Fit) czy wrotkarnię (Kołowrotka).

Ich oferta jest szeroka. Mieszkańcy miasta znaleźć tu mogą coś dla każdego, zarówno rozrywkę dla dzieci, „zabawki” dla nieco starszych, elementy wykończeniowe do domu, stylowe ubrania w niskiej cenie, produkty spożywcze, a także miejsca, gdzie można zadbać o swoje zdrowie i kondycję psychiczną i fizyczną.

echo adrotate_group(8, 0, 0, 0);

Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić obiekt, właściciel nieruchomości sukcesywnie prowadzi prace remontowo-budowlane, takie jak odnowienie elewacji, naprawy poszycia dachowego, oznakowania parkingowe, wymiana stolarki okiennej.

Teatralna 11 – fot. MC

Zostań nowym najemcą!

Obecnie większość powierzchni jest wynajęta i rozwija swoją działalność. Obecny właściciel i zarządca nieruchomości, Agencja Rozwoju Lokalnego S.A., dysponuje ostatnimi wolnymi lokalami, które stanowią niewiele ponad 1300 m². W budynku są jeszcze także wolne powierzchnie magazynowe o zróżnicowanej kubaturze.

Warto podkreślić, że większość lokali posiada bezpośrednie wejście od frontu budynku oraz od tyłu – dostępny plac manewrowy dla dostaw od strony magazynowej. Nowi najemcy będą mieli również zapewniony dostęp do mediów: instalacja elektryczna, wodna i kanalizacyjna, instalacja gazowa, a także do miejsc parkingowych znajdujących się obok „Supermarketu” oraz na zarządzanym przez ARL S.A. parkingu przy ulicy Wspólnej w bezpośrednim sąsiedztwie.

teatralna 11
Teatralna 11 – fot. mat. pras.

Szczegółowe informacje na temat obiektu można znaleźć na stronie internetowej: http://teatralna11.sosnowiec.pl/.

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);