W niedzielę, 18 października Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego poinformował o pozytywnym wyniku testu wicemarszałka Dariusza Starzyckiego.

Wicemarszałek woj. śląskiego Dariusz Starzycki jest zakażony koronawirusem. Mężczyzna czuje się dobrze i przebywa w izolacji. – Mając na względzie odpowiedzialność za sprawne realizowanie powierzonych zadań wicemarszałek Dariusz Starzycki wykonał badanie na Covid-19. Test wykazał wynik pozytywny. Wicemarszałek Dariusz Starzycki czuje się dobrze. Przebywa w izolacji – podał urząd marszałkowski w Katowicach.

Urząd Marszałkowski w Katowicach – fot. Tomasz Żak/UMWS

Na czas nieobecności wicemarszałka, jego kompetencje zostały przydzielone innym członkom zarządu województwa śląskiego. Jak zapewniają urzędnicy, sytuacja nie wpływa na funkcjonowanie urzędu oraz zarządu. Od miesięcy jego posiedzenia odbywają się w sposób zdalny, a bezpośrednie spotkania ograniczane są do minimum.

Jest to kolejna osoba z zarządu województwa śląskiego, u której w ostatnim czasie badania potwierdziły zakażenie SARS-Cov-2. W czwartek, 15 października, urząd marszałkowski poinformował o zakażeniu Izabeli Domogały. W czerwcu koronawirusem zakażony był także inny członek zarządu – wicemarszałek Wojciech Kałuża.

22 KOMENTARZE

 1. W tych ostatnich komentarzach osoba podpisująca się jako widzący jest podszywaczem czyli tym z którego wiocha nie wychodzi. Można domniemać że komentuje sam ze sobą.

 2. Wkrótce się okaże, że redaktor się podszył po artykuł i to Widzący z wiochy go napisał.
  A tak w ogóle to Widzącego nie należy kojarzyć z Widzącym, bo Widzący to nie Widzący tylko Widzący.
  Kyrk na cółkach.

 3. To wszystko są wpisy podszywaczy z których nie chce wyjść wiocha.
  Przypominam o tym że Hitler też się podszywał.
  Nie stać Was na wybranie własnych nazw?
  Dlaczego się tak uparliście na Widzący.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here