Czarni Sosnowiec ogłosili pierwszy letni transfer. Pierwszą piłkarką, której przyjście ogłoszono jest 18-letnia Gabriela Kuczyńska.

Działacze Czarnych Sosnowiec rozpoczęli ogłaszanie letnich wzmocnień. Pierwszą nową zawodniczką w ekipie Sebastiana Stemplewskiego jest 18-letnia Gabriela Kuczyńska.

Urodzona w 2001 roku Gabriela Kuczyńska jest wychowanką Akademii Piłkarskiej Dziewcząt Ekosport Białystok, ostatnie dwa lata spędziła w pierwszoligowej Piastovii Piastów. W tegorocznym sezonie utalentowana skrzydłowa może pochwalić się pięcioma strzelonymi bramkami w 11 rozegranych spotkaniach.

– Lubię duże wyzwania, a jak się uczyć to od najlepszych. Oprócz profesjonalizmu pod każdym względem panuje tu bardzo przyjazna atmosfera – powiedziała po podpisaniu swojego pierwszego kontraktu w Ekstralidze Gabriela Kuczyńska.

Wcześniej sosnowiecki klub poinformował o przedłużeniu kontraktów z Dżesiką Jaszek, Wiktorią Kuciewicz, Andreą Horvathovą, Dorotą Hałatek, Martyną Wiankowską, Patricią Fischerovą i Julią Wycisk.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Jak zakończy się sezon w Ekstralidze kobiet?