Od piątku, 18 czerwca, trwają zapisy na sosnowieckie półkolonie organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Na dzieci czeka sporo atrakcji.

Dla dzieciaków z roczników 2008-2014, którzy są mieszkańcami Sosnowca lub uczniami sosnowieckich placówek oświatowych przygotowano osiem 5-dniowych turnusów wakacyjnych w specjalnej cenie.

– Pierwszeństwo przy zapisach mają dzieci, które są mieszkańcami Sosnowca lub uczniami sosnowieckich placówek oświatowych. Koszt uczestnictwa dla mieszkańców za jeden turnus wynosi 380 złotych. Dla mieszkańców innych miast koszt uczestnictwa w jednym turnusie wynosi 450 złotych – podkreśla Jerzy Górak, dyrektor MOSiR w Sosnowcu.

W ramach opłaty zapewniony jest posiłek w formie dwudaniowego obiadu, ubezpieczenie NW, transport pomiędzy obiektami, opieka wychowawców oraz wykwalifikowana kadra instruktorska.

Zbiórki odbywać się będą na terenie obiektów: Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70, Stadion Piłkarski przy ul. Kresowej 1, Stadion Lekkoatletyczny przy al. Mireckiego 4, Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c.

– Bogata oferta przygotowana na każdy dzień będzie realizowana w godz. 7.00 – 16.00. Warunkiem uczestnictwa dziecka jest rejestracja online, opłata z dany turnus i prawidłowo wypełniona karta kwalifikacyjna, oświadczenie o stanie zdrowia uczestnika, oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem i wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych – dodaje dyrektor Górak.

Zapisy przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu.