Trwa sezon wodnych atrakcji. Na wszystkich miłośników letniej strefy czeka wodny plac zabaw, który znajduje się na osiedlu Warpie w Będzinie.

Na wszystkich miłośników letniej strefy czeka wodny plac zabaw, który znajduje się na osiedlu Warpie. Przy sprzyjających warunkach pogodowych plac będzie czynny codziennie przez całe wakacje w godzinach 9:00-20:00.

Będziński wodny plac zabaw stanowi znakomite miejsce zabawy dla całej rodziny. Jest ogrodzony i monitorowany. Znajdują się tam przymierzalnie i prysznice. Obiekt dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Obiekt zajmuje ok. 300 metrów kwadratowych powierzchni. Urządzeniom wodnym towarzyszą toalety, zaplecze techniczne i sanitarne z przewijakami dla dzieci oraz natryski. Dodatkowo w pobliżu parku powstał niewielki parking.

Warto jednak pamiętać, że na terenie wodnego placu zabaw obowiązują dodatkowe zasady związane z pandemią. Należą do nich m.in. dezynfekcja dłoni, obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką, gdy nie ma możliwości zachowania bezpiecznego 2-metrowego dystansu. Z atrakcji korzystać mogą jedynie zdrowe osoby.