echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w poniedziałek (30 marca) o nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. Wśród nich jest mężczyzna z Sosnowca oraz pracująca w miejskim szpitalu pielęgniarka.

Na terenie Sosnowca potwierdzono szósty przypadek koronawirusa. – To mężczyzna w sile wieku. Jest w stanie średnim, przebywa w domowej izolacji – mówi Arkadiusz CHęciński, prezydent Sosnowca.

Jak poinformowała w komunikacie prasowym rzeczniczka wojewody śląskiego mężczyzna miał kontakt z osobą chorą ze swojego otoczenia. Mężczyzna pozostaje na razie w izolacji domowej pod nadzorem sanepidu w Sosnowcu.

Ponadto, wśród nowych osób zakażonych koronawirusem jest też trzecia pielęgniarka z Sosnowieckiego Szpitala Miejskiego. – Mamy też informacje o osobie pracującej w Szpitalu Miejskim, która również jest zakażona. Nie jest mieszkańcem miasta – informuje prezydent Chęciński.

Warto dodać, że w kwarantannie pozostaje nadal Oddział Wewnętrzny IIa. – Od jutra dla Pacjentów i Personelu tego oddziału będzie dostępne wsparcie psychologiczne – możliwość rozmowy z psychologami za pośrednictwem tabletów – poinformowali przedstawiciele sosnowieckiej placówki. – Od wieczora czynna jest za to izba przyjęć. Uruchamiamy ponownie wejście dla pacjentów przez śluzę w namiocie, gdzie wykonywany jest pomiar temperatury – dodają.

CZYTAJ TAKŻE:

Trzeci potwierdzony przypadek zarażenia koronawirusa w Dąbrowie Górniczej

echo adrotate_group(8, 0, 0, 0);

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);