Tegoroczna zima nie może na dobre się rozkręcić. Długie zimowe wieczory zatem spędzamy w domu. Co zrobić by miło spędzić ten czas?

Idealnym rozwiązaniem na leniwe wieczory są gry planszowe. Planszówki są idealne na każdą okazję – na domówkę, nudne wieczory czy rodzinne spotkanie. Są ponadczasowe i pozwalają spędzić mile czas.

To także idealne rozwiązanie na spędzenie czasu w gronie rodzinnym. Dla tych, którzy wolą spędzić czas z najbliższymi poza domem Centrum Handlowe Auchan przygotowało moc atrakcji w najbliższą sobotę.

Na najmłodszych czekać będą czytanki, sportowe zmagania, konkursy wokalne czy warsztaty plastyczne, a to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają 13 stycznia. – Na przekór zimowej szarudze i niepogodzie mali goście Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec będą mogli dać upust drzemiącej w nich energii, biorąc udział w wesołych zabawach o różnorodnej tematyce – zapowiadają organizatorzy.

Na dzieci w wieku przedszkolnym przygotowano kącik małego brzdąca, w którym wesoła żabka Animek opowie gościom historię słonika Elmery. Następnie, dzieciaki niezależnie od wieku, będą mogły rywalizować m.in. w kręceniu hula-hop oraz zaprezentują swoje umiejętności wokalne, czy zawalczą o drobne nagrody.

Wszystkie atrakcje czekają na gości od godz. 16.00 do 19.00. Wstęp wolny. Jedno jest pewne – z takimi atrakcjami zima nam nie będzie straszna!

Aby jeszcze bardziej umilić ten zimowy czas Centrum Handlowe Auchan zorganizowało konkurs, w którym do wygrania są gry planszowe: „Pięć sekund”, „Małpki”,oraz „Double”, które z pewnością ucieszą i tych młodszych, i tych starszych maniaków gier planszowych.

Aby zdobyć jedną z gier wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jaka jest Twoja ulubiona gra planszowa?

Na odpowiedzi czekamy do piątku, 12 stycznia, do godz. 12:00. Najciekawsze zgłoszenia z uzasadnieniem nagrodzimy wybraną planszówką. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „Gry planszowe”.

Nagrody będzie można odebrać w sobotę, w Centrum Handlowych Auchan Sosnowiec (ul. Zuzanny 20) o godz. 16:00.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”