Zima to okres, kiedy trzeba poświęcić swoim pociechom więcej czasu. Mamy lodowiska, ale można też skorzystać z atrakcji Auchan Sosnowiec.

Czytanki, sportowe zmagania, konkursy wokalne czy warsztaty plastyczne to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na maluchów w różnym przedziale wiekowym. Centrum handlowe Auchan Sosnowiec zaprasza wszystkie dzieci 13 stycznia na kreatywne animacje i moc wesołej zabawy.

– Na przekór zimowej szarudze i niepogodzie mali goście Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec będą mogli dać upust drzemiącej w nich energii, biorąc udział w wesołych zabawach o różnorodnej tematyce – zapowiadają organizatorzy.

W sobotę, 13 stycznia, dzieci w różnym wieku będą mogły wziąć udział w kreatywnych animacjach, warsztatach i konkursach, które połączą ich ulubione rozrywki.

Na dzieci w wieku przedszkolnym i starsze grupy żłobkowe czeka o godz. 16.00 kącik małego brzdąca, w którym wesoła żabka Animek opowie gościom historię słonika Elmery. – Wszystkie maluchy mogą przynieść swoje ulubione pluszaki, które wezmą udział w tańcach, śpiewach i konkursach, a także zostaną namalowane przez dzieci – dodają przedstawiciele Auchan Sosnowiec.

Kolejne zajęcia będą przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych, szczególnie dzieci, które lubią aktywność fizyczną. Uczestnicy rywalizować będą m.in. w kręceniu hula-hop oraz zawalczą o drobne nagrody.

Dla wszystkich, którzy lubią śpiew i muzykę również znajdą coś dla siebie. – Każdy chętny śmiałek będzie mógł zaprezentować swoje umiejętności solowo, w duecie czy też w większym zespole, a na najlepszych czekają upominki. Dzieci mogą również przynieść swój własny podkład muzyczny do piosenek, które będą chciały zaprezentować – wyjaśniają organizatorzy.

Moc atrakcji przygotowano również dla miłośników zajęć plastycznych. Mali artyści przygotują maski karnawałowe, a do powstania prac posłużą im kartony, styropian, formy gipsowe, a także piórka, cekiny i inne kolorowe drobiazgi – dodają przedstawiciele centrum.

Animacje dla dzieci odbędą się 13 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu. Wszystkie atrakcje czekają na gości od godz. 16.00 do 19.00. Wstęp wolny. Jedno jest pewne – z takimi atrakcjami zima nam nie będzie straszna!