Wszystkich tych, którzy chcą nieco wcześniej wpuścić wiosnę do domu, Auchan Sosnowiec organizuje rodzinne warsztaty kreatywne, podczas których uczestnicy nauczą się, jak stworzyć wielkanocne dekoracje. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs.

Wielkanoc coraz bliżej, dlatego warto już teraz rozpocząć świąteczne przygotowania. Można je zacząć od stworzenia dekoracji. W sobotę, 24 marca, centrum handlowe Auchan Sosnowiec zaprasza na spotkanie w ramach cyklu „Kreatywne warsztaty rodzinne”, podczas którego będzie można wykonać świąteczne palmy oraz ozdobić pisanki, kurczaczki i zajączki.

– Do dyspozycji małych twórców i ich rodziców będą styropianowe jaja, które będzie można ozdobić naklejkami, brokatem, piórkami, tasiemkami oraz kolorowym sizalem i rafią. W trakcie warsztatów będzie można również ozdobić figurki kurczaczków i zajączków, a także wykonać palmy wielkanocne. Przygotowane dekoracje będzie można zabrać do domu, żeby już teraz cieszyły oko – mówi Aleksandra Kolarz z CH Auchan Sosnowiec.

Wiosenne warsztaty kreatywne odbędą się 24 marca w CH Auchan Sosnowiec przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 11.00 i potrwają do godziny 17.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator.

Gry planszowe - fot. MZ
Gry planszowe – fot. MZ

Mamy dla Was wyjątkowy konkurs!

To jednak nie koniec atrakcji. Aby jeszcze bardziej rozwijać kreatywność i wzmacniać inwencję twórczą Tygodnik Twoje Zagłębie wraz z CH Auchan zorganizował konkurs, w którym do wygrania są gry planszowe: „Spadające małpki” oraz „Wsiąść do pociągu: Europa”, które z pewnością ucieszą wszystkich domowników i przyjaciół.

Aby zdobyć jedną z gier wystarczy przesłać do nas zdjęcie samodzielnie wykonanej kartki wielkanocnej dowolną techniką – liczy się pomysł i kreatywność.

Do udziału zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat. Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 22 marca, do godz. 15.00. Najpiękniejsze projekty nagrodzimy planszówkami. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „WIELKANOC”.

Nagrody będzie można odebrać w sobotę, 24 marca w Centrum Handlowych Auchan Sosnowiec (ul. Zuzanny 20) od godz. 11.00 do 17.00. Organizatorzy zastrzegają, że aby odebrać nagrodę należy okazać pracę konkursową.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska (opiekuna i dziecka), adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”