Młodzieżowa Rada Miasta w Sosnowcu świętuje 18-lecie istnienia. Z tej okazji przygotowano urodzinową imprezę.

W najbliższy piątek, 5 października, w sosnowieckim klubie Remedium przy ul. Suchej, Młodzieżowa Rada Miasta Sosnowca organizuje imprezę z okazji 18-lecia swojego istnienia.

Impreza rozpocznie się o godzinie 21.00 i potrwa do godzin porannych. Bilety w cenie 20 zł do nabycia u promotora imprezy lub przy wejściu do klubu. – Wydarzenie wzorowane jest na imprezie organizowanej prawie 3 lata temu, na piętnaste urodziny MRMS. Zadbamy, by każdy bawił się jak najlepiej. Z tej także okazji, dla imprezowiczów wraz z Piękną Sprawą przygotowaliśmy masę prezentów, które rozdamy przez całą noc – mówi Jakub Kopeć, przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta w Sosnowcu.

Młodzieżowa Rada Miasta w Sosnowcu powstała w 2000 roku. Jest reprezentacją młodzieży – uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych zlokalizowanych na terenie stolicy Zagłębia Dąbrowskiego. Na co dzień organizuje swoje imprezy skierowane do młodzieży oraz obraduje, zgłaszając swoje opinie i pomysły do Rady Miasta. Jednym z takich pomysłów jest montaż wielkoformatowej instalacji „Sosnowiec łączy”.

POLECAMY TAKŻE:

Sosnowiec jak Amsterdam? Czy w mieście stanie instalacja „Sosnowiec łączy”?