Młodzieżowa Rada Miasta w Sosnowcu świętuje 18-lecie istnienia. Z tej okazji przygotowano urodzinową imprezę.

W najbliższy piątek, 5 października, w sosnowieckim klubie Remedium przy ul. Suchej, Młodzieżowa Rada Miasta Sosnowca organizuje imprezę z okazji 18-lecia swojego istnienia.

Impreza rozpocznie się o godzinie 21.00 i potrwa do godzin porannych. Bilety w cenie 20 zł do nabycia u promotora imprezy lub przy wejściu do klubu. – Wydarzenie wzorowane jest na imprezie organizowanej prawie 3 lata temu, na piętnaste urodziny MRMS. Zadbamy, by każdy bawił się jak najlepiej. Z tej także okazji, dla imprezowiczów wraz z Piękną Sprawą przygotowaliśmy masę prezentów, które rozdamy przez całą noc – mówi Jakub Kopeć, przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta w Sosnowcu.

Młodzieżowa Rada Miasta w Sosnowcu powstała w 2000 roku. Jest reprezentacją młodzieży – uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych zlokalizowanych na terenie stolicy Zagłębia Dąbrowskiego. Na co dzień organizuje swoje imprezy skierowane do młodzieży oraz obraduje, zgłaszając swoje opinie i pomysły do Rady Miasta. Jednym z takich pomysłów jest montaż wielkoformatowej instalacji „Sosnowiec łączy”.

POLECAMY TAKŻE:

Sosnowiec jak Amsterdam? Czy w mieście stanie instalacja „Sosnowiec łączy”?

Skomentuj przez Facebook

7 KOMENTARZE

 1. hmmm
  Może by się przez miasto przeszli i poszukali perełek do poprawy?
  1. Między Plastrem a tym wstrętnym Fryzjerem (antykiem gomułkowskim) – brakło 10 łopat asfaltu aby wyrównać teren! Szafka kuchenna leży tam od 2 miechów i czeka aż się sama spali.
  2. Od wejścia do Kawiarni przy Plastrze w kierunku przejścia, brakło 5 taczek asfaltu – zrobili w żużlu!!
  3. Paskudna wystająca witryna, nikomu nie potrzebna, a szpecąca cały odcinek ulicy – między „fryzjerem” a Cesarską
  4. Drzewko koło banku PKO (3Maja) nie przeżyło remontów i padło. Ktoś wyrwał. Drzewko leży już miesiąc.
  5. Tabor Cygański na Patelni – rozbity koło Apteki „Blisko Ciebie”
  To tak na szybko – 200 metrów spaceru…

  PS
  Ciekawe kiedy ruszy zabudowa przy Szklarnianej – mam nadzieję, że z parkingiem podziemnym?!

 2. Proponuję zająć się na poważnie tą firemką z Kilińskiego – jakiś cieć, wynajmujący pomieszczenia byłej Lokomotywowni, pali w kotłowni zakładowej chyba onucami z upainy! Co rok to samo! Nie można nakazać PKP likwidacji tej kotłowni „węglowej”?!
  Od tygodnia dym się snuje przed świtem nad miastem jak nad Londynem w XIX wieku

  • racja!
   Tu niby ciepłociągi w Modrzejowskiej a za torami fabryka syfi na całe miasto! Może jakby komin miał z 15 metrów a nie 5m…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here