echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(3, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);

Dawid Podsiadło zaprezentował kolejny akustyczny teledysk. Tym razem artysta zaprezentował klip do nowej wersji utworu „Małomiasteczkowy”.

Była „Matylda”, był „Najnowszy Klip” oraz „Trójkąty i Kwadraty”, na koniec został „Małomiasteczkowy”, specjalnej akustycznej wersji, którą nagrano na żywo podczas sesji nagraniowej w Tatrach. Utwory w aranżacjach akustycznych promują wyprzedaną trasę „Leśna muzyka”, w którą Podsiadło rusza już w styczniu 2020 roku.

Będzie to pierwsza akustyczna trasa w karierze wokalisty, któremu towarzyszyć będzie rozbudowany zespół. Bilety wyprzedały się w rekordowym tempie – ponad 30 tysięcy biletów na 31 koncertów rozeszło się w kilka minut. Trasa ma być również związana z niezwykle aktualnym tematem ochrony środowiska i zmian klimatycznych. Piosenkarz będzie zachęcał fanów do dbania o planetę i podejmowania świadomych decyzji.

Akustyczna wersja „Małomiasteczkowy” znajdzie się na płycie „Re: Małomiasteczkowy”, zawierającej utwory z podstawowej wersji płyty, dodatkowe akustyczne wersje czterech piosenek oraz remiksy. Premiera planowana jest na 29 listopada 2019 roku.

– Będą na niej dodatkowe materiały w postaci akustycznych wersji, których kilka już pokazaliśmy, garść remiksów – same łakocie – zapowiada Dawid Podsiadło.

Dawid Podsiadło nie zapomniał o swoim rodzinnym mieście i zagra tam koncert. Artysta wystąpi w dąbrowskim Pałacu Kultury Zagłębia 17 i 18 kwietnia 2020 roku. Bilety na to wydarzenie wyprzedały się w rekordowym czasie, w ciągu zaledwie kilku minut.

echo adrotate_group(8, 0, 0, 0);

FOTO: Michał Murawski/ishootmusic.eu

echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(5, 0, 0, 0);
echo adrotate_group(9, 0, 0, 0);