Kasjan Cieśla dzięki głosom widzów dostał się do półfinału The Voice of Poland. Młody muzyk z Sosnowca zaśpiewał „Nie mam dla ciebie miłości” z repertuaru Skubasa.

W sobotnim odcinku The Voice of Poland Kasjan Cieśla – w balladowym klimacie z gitarą -wykonał utwór „Nie mam dla ciebie miłości” z repertuaru Skubasa. – Jedyne, co mnie u ciebie denerwuje to to, że nie wierzysz w swój własny talent. Potrzebuję, abyś się otworzył. Czuję jakbyś wciąż miał zahamowane emocje – przyznał Michał Szpak. Podobnego zdania była też Margaret.

Innego zdania byli Tomson oraz trener sosnowiczanina – Kamil Bednarek. – Zostawcie chłopaka, niech będzie sobą! – podsumował Tomson.

Wykonanie Cieśli przypadło też do gustu widzom, którzy zagłosowali na niego i dali przepustkę do półfinału.

– Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos. To jakiś sen – skomentował w mediach społecznościowych Kasjan Cieśla.

Ostatecznie do kolejnego etapu przeszli: Damian Kulej i Kasjan Cieśla z drużyny Kamila Bednarka, Tadeusz Seibert i Stanisław Ślęzak od Margaret, Alicja Szemplińska i Bartosz Deryło od Tomsona i Barona oraz Daria Reczek i Jakub Dąbrowski z drużyny Michała Szpaka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kasjan (@kasjan_ciesla)

Kim jest Kasjan Cieśla?

Kasjan Cieśla pochodzi z Sosnowca, gdzie pracuje jako fizjoterapeuta na oddziale geriatrycznym w jednym z lokalnych szpitali. Kuracjusze go uwielbiają. Kasjan urozmaica czas pacjentom, grając na gitarze i śpiewając piosenki. Kocha swój zawód, ale w przyszłości widzi siebie na scenie. Młody sosnowiczanin od kilku lat pisze teksty i w wolnym czasie tworzy materiał na płytę. W realizacji marzeń pomóc może mu udział w programie The Voice of Poland.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Kasjan Cieśla z Sosnowca najlepszym głosem w Polsce?