Dawid Podsiadło zaprezentował swój najnowszy teledysk do singla „Najnowszy klip”, w którym zobaczyć można gwiazdy polskiego kina. Wideo promuje film „(Nie)znajomi”.

W sieci ukazał się „Najnowszy klip”, który promuje film „(Nie) znajomi”, którego premierę zaplanowano na 27 września. – Klip jest fabularnie związany z filmem więc jeśli macie chrapkę na wizytę w kinie (niedługo już tam będzie) to najnowszy klip to dobry wstęp – zachęca Dawid Podsiadło.

W klipie znanego dąbrowianina występują odtwórcy głównych ról w filmie „(Nie)znajomi”: Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski i Wojtek Żołądkowicz.

„(Nie)znajomi” opowiadać będzie historię grupy przyjaciół, którzy decydują się podczas kolacji na nietypową grę. Podczas spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Ten z pozoru ciekawy eksperyment będzie miał poważne konsekwencje.

Warto podkreślić, że współproducentem filmu został Dawid Podsiadło, który zadebiutuje w tej roli. – W międzyczasie zacząłem spełniać swoje myśli ciepłe o świecie filmowym i tegoż filmu stałem się producentem. Jednym z producentów mówiąc precyzyjnie. Ciekawa to perspektywa, ciekawe doświadczenie, i będę rozwijał się w taką stronę też na pewno – mówi młody artysta.