Dawid Podsiadło stworzył akustyczną wersję swojego ostatniego singla „Najnowszy klip”. W internecie pojawił się oficjalny teledysk, który nagrano podczas sesji w Tatrach. Zapowiada on nadchodzą trasę koncertową zatytułowaną „Leśna muzyka”.

Dawid Podsiadło zaprezentował w sieci singiel „Najnowszy klip” w specjalnej akustycznej wersji, którą nagrano na żywo podczas sesji nagraniowej w Tatrach. W górach artysta z Dąbrowy Górniczej nagrał ze swoim zespołem nowe wersje kilku swoich utworów – m.in. wspomniany już „Najnowszy klip” i „Matylda”.

Akustyczne wersje piosenek Dawida Podsiadło to część promocji trasy koncertowej „Leśna muzyka”, która rozpocznie się w styczniu 2020 roku. Będzie to pierwsza akustyczna trasa w karierze wokalisty, któremu towarzyszyć będzie rozbudowany zespół. Bilety wyprzedały się w rekordowym tempie – ponad 30 tysięcy biletów na 31 koncertów rozeszło się w kilka minut. Trasa ma być również związana z niezwykle aktualnym tematem ochrony środowiska i zmian klimatycznych. Piosenkarz będzie zachęcał fanów do dbania o planetę i podejmowania świadomych decyzji.

Dawid Podsiadło nie zapomniał o swoim rodzinnym mieście i zagra tam koncert. Artysta wystąpi w dąbrowskim Pałacu Kultury Zagłębia 17 i 18 kwietnia 2020 roku.

FOTO: Michał Murawski/ishootmusic.eu