Jeśli piłkarze Zagłębia chcą podzielić losy Polonii Bytom oraz Ruchu Chorzów i w ciągu dwóch sezonów zmienić ekstraklasę na II ligę, to są na najlepszej drodze, aby tak właśnie się stało.

Zagłębie przegrało w piątek z Chrobrym Głogów 0:2, po bardzo słabym meczu. Gracze Krzysztofa Dębka nie wykorzystali rzutu karnego i kończyli mecz w dziesiątkę. Chrobry przyjechał jak po swoje i zasłużenie wywiózł z Sosnowca komplet punktów.

To, co było na Ludowym, to żenada – skwitował na Twitterze postawę piłkarzy Zagłębia prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński. I trudno się z nim nie zgodzić. Słaby mecz, słaba gra i słaba reklama dla miasta.

Zagłębiacy mają tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową i z coraz większą obawą muszą oglądać się za siebie. Sosnowiczanie w ostatnich trzech meczach zdobyli tylko punkt. Czy do najbliższego meczu gracze z Kresowej odbudują się? Będzie to trudne, bo do Sosnowca zawita walcząca o ekstraklasę Warta Poznań. Trudne, ale nie niemożliwe. Pierwsza liga to styl życia i nie takie cuda już widziała.

Zapowiada się dramatyczny finisz i oby zakończył się utrzymaniem w Fortuna 1 Ligi.

Skomentuj przez Facebook

13 KOMENTARZE

 1. Jak dobrze słyszałem Warta odpuszcza mecze by nie awansować (problemy z tego będzie miała), z drugiej strony, Zagłębie to najlepsza drużyna do przełamywania klęskowych pas… także zapiąć pasy i można zamawiać wieńce żałobne

 2. Jaką kwotą został obciążony budżet Sosnowca w związku z zatrudnieniem przez Jaroszewskiego w tym sezonie czterech sztabów trenerskich???

  • Oj tam Szanowny Panie, zaraz przypomną, że prezydent startował jako kandydat ponadpartyjny (z popraciem koalicji anty pis (ale od PO to od się wtedy odżegnywał)).

 3. i stanie się to, co przepowiadałem rok temu: jeszcze 2-3 sezony i będziemy mieli najbardziej wypasiony stadion w B-klasie

 4. Spokojnie Panowie, będzie nowy stadion, będzie ekstraklasa. Tylko wybierajcie dalej tych POpaprańców, kandydatów zmiany, którzy doskonale wiedzą, że im ten miś jest droższy tym więcej zarabiają.
  Zagłębie to wiara, która przetrwała… niesty już tylko wiara..

 5. ale za to będziemy mieli stadion! na który będziemy dojeżdżać autobusem lub rowerem. Tylko jak nie wybudowano węzła do S1 tak nie wybudowano a o drodze przemysłowej do Euroterminalu do Sławkowa tyle lat cisza. Paliki wbite i nic! TO pokazuje nieudolne rządy tego miasta. A ten bus pas i te zwężenia to najgłupsze pomysły na świecie. A co do policji i stania ich na wysepce na Środuli to czekam, na nekrolog w gazecie gdzie przeczytamy jak dwóch dobrych policjantów zginęło pod kołami ciężarówki. Stawajcie tam dalej to będziecie mieli głośny pogrzeb. Nie potraficie myśleć lub się sprzeciwić? Ale jak szczyle robiły imprezę na klatce w bloku to nie przyjechali bo by musieli się szarpać z dzieciakami.

 6. Cześć panowie, mam na imie Karolina 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://milepanie.pl/kar89

 7. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki – ale 3 razy już można Trzeba zatrudnić trenera Dudka bo mieszka w Sosnowcu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here