W niedzielę, 29 kwietnia motocykliści zainaugurują nowy sezon motocyklowy. Nie zabraknie parady motocyklowej i atrakcji dla fanów jednośladów.

Choć dla prawdziwych fanów jednośladów sezon motocyklowy trwa cały rok, to wiosenne wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Motocyklowe „Dawcy Uśmiechu” oraz Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec jest okazją do spotkania, wspólnego świętowania i podziwiania różnego rodzaju pojazdów.

W programie niedzielnego wydarzenia przewidziano: pokazy, konkursy, szkolenie z udzielania pierwszej pomocy, a także zabawy dla dzieci z dmuchanym zamkiem, grami oraz bezpłatnymi przekąskami. Ponadto, fani dwóch kółek obejrzą lub wezmą udział w paradzie motocykli, która rozpocznie się obok Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek w Katowicach i zakończy na parkingu Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec.

Organizatorzy pomyśleli także o najmłodszych. Maluchy będą miały do dyspozycji dmuchaną zjeżdżalnię oraz zamek, a także zagrają w popularny rodzaj piłki nożnej na Panna Arena Round, czyli na okrągłym, ogrodzonym polu. Na dzieci czekają również bezpłatne przekąski w postaci popcornu i waty cukrowej oraz dodatkowe atrakcje w postaci malowania twarzy.

Partnerami wydarzenia są hipermarket Auchan oraz Komenda Wojewódzka Policji i Straży Pożarnej. Otwarcie sezonu motocyklowego oraz atrakcje dla dzieci odbędą się 29 kwietnia w godz.: 12:00 – 17:00 w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!