W piątek, 21 grudnia, w sali widowiskowo-koncertowej Muza już po raz kolejny odbędzie się Miejskie Kolędowanie z Muzą. Swoje show znów da prezydent Arkadiusz Chęciński.

Miejskie Kolędowanie z Muzą to niezwykła okazja, by wprowadzić się w świąteczną atmosferę, ale nie tylko. Na scenie pojawią się mieszkańcy Sosnowca, przedstawiciele miejskich instytucji, radni, strażacy, strażnicy miejscy, uczniowie, koszykarki JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec, pracownicy MZUK, SCOP, seniorzy, Dom Pomocy Społecznej Salve, a także prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński, który szykuje nowy repertuar.

– Zapraszamy wszystkich mieszkańców, będziemy śpiewali kolędy, pastorałki oraz świąteczne utwory. Z przymrużeniem oka na wykony spojrzy autor tekstów i juror Jacek Cygan – zachęca Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Tego dnia zbierane będą również fundusze dla podopiecznego jednej z fundacji. – Przy wejściu na darczyńców będą czekały specjalne puszki – dodaje Rafał Łysy, rzecznik prasowy sosnowieckiego magistratu.

Początek Miejskiego Kolędowanie z Muzą o godz. 18.00.