W poniedziałek, 8 października fani Sławomira Zapały będą mogli zobaczyć go w komedii „Skok w bok” Teatru Capitol, która będzie grana w PKZ w Dąbrowie Górniczej. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy 5 podwójnych zaproszeń na spektakl.

W spektaklu oprócz Sławomira Zapały zobaczymy także: Delfinę Wilkońską, Adama Fidusiewicza, Dorotę Chotecką, Paulinę Holtz, Kajrę Kajrowicz i Michała Milowicza.

Komedia „Skok w bok”, autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także we Francji, w Niemczech oraz w RPA. Obecnie, z wysokimi notami jest przedstawiana w Polsce. Premiera spektaklu odbyła się 19 czerwca 2017 roku.

Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać.

Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec – najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie? Tego wodzowie dowiedzą się w czasie przedstawienia.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia jest 5 podwójnych zaproszeń na spektakl „Skok w bok”, który będzie grany na deskach Pałacu Kultury Zagłębia 8 października. Aby je zdobyć wystarczy tylko odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Dlaczego chcesz zobaczyć komedię „Skok w bok”?

Na odpowiedzi czekamy do 2 października, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami na wydarzenie. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „Skok w bok”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:
Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”