Wielbiciele Sławomira będą zadowoleni. Znany aktor, showman i piosenkarz wystąpi 8 października w spektaklu „Skok w bok”, który będzie grany na scenie Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej.

W poniedziałek, 8 października fani Sławomira Zapały będą mogli zobaczyć go w komedii „Skok w bok” Teatru Capitol, który będzie grany w PKZ. W spektaklu zobaczymy także: Delfinę Wilkońską, Adama Fidusiewicza, Dorotę Chotecką, Paulinę Holtz, Kajrę Kajrowicz i Michała Milowicza.

Komedia „Skok w bok”, autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także we Francji, w Niemczech oraz w RPA. Obecnie, z wysokimi notami jest przedstawiana w Polsce. Premiera spektaklu odbyła się 19 czerwca 2017 roku.

Spektakl Skok w bok – fot. mat.pras.

Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać…

Spektakl Skok w bok – fot. mat.pras.
Spektakl Skok w bok – fot. mat.pras.

Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec – najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie? Tego wodzowie dowiedzą się w czasie przedstawienia.

Spektakl w PKZ będzie grany o godz. 17:00 i 20:00. Bilety w cenie: 110 zł, 95 zł i 70 zł. Bilety w kasie PKZ, tel. 32 733 88 01 oraz on-line: – godz. 17:00 TUTAJ i godz. 20:00 TUTAJ, zamówienia zbiorowe u organizatora, e-mail: bilety@agencjamuza.pl.

Skomentuj przez Facebook

3 KOMENTARZE

  1. „Znany aktor, showman i piosenkarz…” No chyba trochę redaktorzy przesadziliście stawiając gościa na równi z takimi naprawdę znanymi artystami jak Holoubek i Niemen. Cytując Wikipedię można nieraz wyjść na mało znającego temat. Zostałbym tylko przy określeniu – showman bo ono ma tu uzasadnienie i prawo bytu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here