W przyszłym tygodniu kolejne miasto naszego regionu uruchamia miejskie lodowisko.

W najbliższy wtorek, 3 stycznia, ruszy miejskie lodowisko w Jaworznie. Ślizgawka będzie czynna w godz. od 10.00 do 20.45 na stadionie Miejskiego Centrum Kultury i Sportu przy ul. Moniuszki 95 na Podłężu.

Lodowisko będzie czynne od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 10.00 do 20.45 z przerwą techniczną od 14.00 do 15.00, a wejście na lodowisko odbywać się będzie o pełnych godzinach.

Ie zapłacimy za szaleństwo na miejskiej tafli?

– Za 45 minut jazdy na łyżwach dorośli zapłacą 5 zł, dzieci i młodzież ucząca się 2 zł, a posiadacze Jaworznickiej Karty Rodziny Wielodzietnej otrzymają 50 proc. zniżkę – odpowiadają pracownicy MCKiS-u.

Specjalne ceny będą obowiązywały w czasie ferii zimowych (14-29 stycznia). Wtedy dorośli zapłacą 2 zł, dzieci i młodzież 1 zł.

– Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszego miasta do korzystania z lodowiska. Liczymy, że będzie się ono cieszyć dużym zainteresowaniem i nasi mieszkańcy będą licznie korzystać z uroków zimy w mieście – zachęcają przedstawiciele jaworznickiego MCKiS-u.

Tradycyjnie przy lodowisku będzie funkcjonowała m.in. wypożyczalnia łyżew dla dorosłych i dla dzieci. Koszt wypożyczenia łyżew to 5 zł za 45 minut.