Trwa gorący okres rozliczeniowy. Składając swój PIT w Sosnowcu, możesz wygrać samochód lub jedną z kilku innych nagród.

„Samochód za PIT. Rozlicz podatek w Sosnowcu” to loteria z nagrodami, w której udział może wziąć każdy płacący swoje podatki w Sosnowcu.

Każdy, kto do 2 maja złoży swój PIT w sosnowieckim Urzędzie Skarbowym, może zgarnąć atrakcyjne nagrody. Miasto chce w ten sposób zachęcić młodych ludzi do zostania w Sosnowcu, płacenia tu podatków, a także zakładania firm.

Urzędnicy przekonują także, że rozliczanie się na terenie Sosnowca ma wiele plusów.

– Płacenie podatków na terenie miasta daje pewność, że część środków wróci do nas w postaci inwestycji w najbliższe otoczenie mieszkańca. Odnosi się to do ochrony zdrowia, oświaty, transportu czy też gospodarki komunalnej – argumentuje Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Nagrodą główną w loterii jest samochód osobowy fiat panda. Ponadto przewidziano nagrody dodatkowe, takie jak rowery czy tablety.

Uprawnione do wzięcia udziału w loterii są wszystkie pełnoletnie osoby fizyczne, które złożyły PIT za 2016 w Sosnowcu i wskazały to miasto jako miejsce zamieszkania. Losowanie laureatów odbędzie się 4 czerwca, w czasie Dni Sosnowca, w Parku Sieleckim.

Jak spędzisz tegoroczne święta wielkanocne?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...