Do sosnowieckiego Teatru Zagłębia powraca „Prywatna klinika”. Specjalnie dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na najbliższy spektakl.

Do sosnowieckiego Teatru Zagłębia powraca „Prywatna klinika”. Specjalnie dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na najbliższy spektakl.

„Prywatna klinika” w reżyserii Jerzego Fedorowicza to farsa, która zadowoli przede wszystkim widza szukającego w teatrze rozrywki.

– Perypetie bohaterów w jakie zostają uwikłani, mogłyby się przydarzyć każdemu.
Sztuka opowiada o miłości i zdradzie, ale z przymrużeniem oka – opowiadają twórcy.

„Prywatna klinika” to historia osób związanych ze sobą w rożny sposób, które wzajemnie się oszukują, kochają i nienawidzą. Pewnego pięknego dnia w mieszkaniu pewnej atrakcyjnej kobiety powstaje niezwykłe zamieszanie z udziałem jej kochanków, ich żon, jej najlepszej przyjaciółki i… byłego męża. Początkowe poważne tarapaty zamieniają się w splot dowcipnych sytuacji toczących się w zawrotnym tempie, ale zakończonych happy endem.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia jest podwójne zaproszenie na spektakl, który odbędzie w najbliższy piątek (8 grudnia) o godz. 19.00 (za symboliczną opłatą 2 zł, do odbioru w kasie Teatru Zagłębia przy ul. Teatralnej 4 w Sosnowcu). Aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Za co najbardziej lubicie Teatr Zagłębia?

Odpowiedzi wraz z uzasadnieniem wyślijcie do czwartku, 7 grudnia, do godz. 10.00 na adres mailowy: konkurs@twojezaglebie.pl, w tytule wpisując „Prywatna klinika”. Zwycięzcę poinformujemy o wygranej telefonicznie.

Pamiętajcie, aby w treści wiadomości umieścić swoje dane: imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz telefon kontaktowy.

Przesłane odpowiedzi bez tych informacji NIE WEZMĄ udziału w konkursie. Prosimy również o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Foto: Maciej Stobierski