Zaczęło się od kradzieży alkoholu w sklepie spożywczym. Później było już tylko gorzej. Okazało się, że 34-latek z Jaworzna jest poszukiwany, posiadał przy sobie narkotyki oraz ma związek z włamaniem do lokalu na terenie miasta.

Policjanci z partolówki zostali wezwani do kradzieży alkoholu w jednym ze sklepów spożywczych na terenie miasta. 34-letni sprawca został ujęty przez pracownika ochrony sklepu. Podczas sprawdzeń w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez jaworznicki sąd w celu osadzenia go w zakładzie karnym. To jednak nie koniec problemów mężczyzny.

Funkcjonariusze w trakcie przeszukania znaleźli przy nim kilka woreczków z białym proszkiem. Jak się później okazało, była to amfetamina. Po przewiezieniu 34-latka do komendy, czynności przejęli jaworzniccy kryminalni, którzy od kilku dni pracowali nad sprawą włamania do jednego z lokali gastronomicznych na terenie miasta.

Zgromadzony materiał dowodowy wykazał związek mężczyzny z włamaniem i pozwolił na przedstawienie mu zarzutów za to przestępstwo. 34-latek trafił do policyjnego aresztu oraz przyznał się do winy. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.