Na ekrany kin weszła piąta część przygód Jacka Sparrowa – „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”. Obraz dla fanów cyklu oraz Johnny’ego Deppa, którzy nadal kupują konwencję i lubią się bawić.

Kapitan Jack Sparrow (Johnny Depp) naprawdę nie ma lekko – szczęście wyjątkowo mu nie sprzyja, a złe wiatry pchają go coraz silniej ku kolejnej awanturze. Duchy żeglarzy pod wodzą złowrogiego, przerażającego kapitana Salazara (Javier Bardem) planują zgładzić wszystkich piratów na morzach, a w szczególności Sparrowa.

Aby mu przeszkodzić, charyzmatyczny pirat musi zdobyć potężny artefakt, Trójząb Posejdona. To jedyna rzecz, która powstrzyma bezwzględnego wroga.

Piraci z Karaibów - fot. mat. pras.„Piratów z Karaibów” nie trzeba przedstawiać nikomu. Każda z czterech części megapopularnej serii zgromadziła przed kinowymi ekranami miliony widzów, przynosząc łącznie 3,7 miliarda dolarów dochodów, 11 nominacji do Oscara oraz jedną statuetkę.

W piątej części filmowej serii pojawią się nowi bohaterowie, grani m.in. przez Javiera Bardema, Kayę Scodelario czy piosenkarza Paula McCartneya. Oczywiście wrócą też stare, znane twarze: Orlando Bloom i Keira Knightley (powracająca do filmowego uniwersum aż po 10 latach!).

Aby przenieść filmowe doświadczenie na nowy, jeszcze wyższy poziom, wybierz seans w technologii Imax 3D. Ogromny, panoramiczny ekran i krystaliczny dźwięk w najwyższej jakości sprawią, że w pełni zanurzysz się w tajemniczym świecie, a niesamowicie realistyczne efekty specjalne i pełen niepokoju nastrój filmowej opowieści sprawią, że długo nie zapomnisz tego, co zobaczyłeś.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs. Do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia. Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Którym piratem znanym z serii „Piraci z Karaibów” chciałbyś być?

Na odpowiedzi czekamy do 7 czerwca, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi wraz z uzasadnieniem nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do kina IMAX Katowice Punkt 44, które wykorzystać można w dniach 7-8 czerwca. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Piraci z Karaibów”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”