Grający na zasadzie wypożyczenia w GKS-ie Bełchatów Patryk Mularczyk podpisał nowy kontrakt z Zagłębiem. Z sosnowieckim klubem Patryk związał się 2-letnią umową.

20-letni Patryk Mularczyk aktualnie występuje w II-ligowym GKS-ie Bełchatów, gdzie do tej pory zdobył 8 bramek w meczach ligowych i 1 w Pucharze Polski. Do tego trzeba dopisać 3 asysty. Z kolei w barwach Zagłębia Patryk rozegrał 27 spotkań (łącznie z Pucharem Polski) i strzelił 2 gole.

Patryk Mularczyk w barwach Zagłębia zadebiutował 8 czerwca 2014 rok w wyjazdowym meczu z Odrą Opole. Miał wtedy zaledwie 16 lat. – W czerwcu kończy mi się wypożyczenie do Bełchatowa i wracam do Zagłębia – zaznacza Patryk – Jestem bardzo zadowolony z faktu, że udało się dopiąć nowy kontrakt z klubem. Chcę rywalizować o miejsce w składzie, niezależnie od miejsca, w którym będzie Zagłębie. To wypożyczenie dużo mi dało, zdobyłem sporo doświadczenia. Czuję się teraz lepszym piłkarzem – dodaje Mularczyk.

Przypomnijmy, że w ostatnich dniach swoje kontrakty przedłużyli Szymon Pawłowski i Konrad Kumor. Klub podpisał także umowę z 19-letnim Tomaszem Pietrzakiem.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Nowy stadion piłkarski w Sosnowcu będzie kosztować 147,9 mln zł brutto. Wybuduje go firma z Bielska-Białej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here