Michał Kieca nie jest już zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec. 21-latek w rundzie wiosennej będzie grał w drugoligowej Bytovii Bytów.

Wychowanek Zagłębia Sosnowiec przeniósł się do Bytovii na zasadzie transferu definitywnego. 21-letni pomocnik z nowym klubem podpisał półroczny kontrakt.

Michał Kieca na poziomie seniorskim występował także w Piaście Żmigród i dwukrotnie w Skrze Częstochowa. W obu przypadkach były to wypożyczenia. W pierwszym zespole Zagłębia Michał Kieca rozegrał dziesięć meczów, w tym dwa w Pucharze Polski. Jesienią ubiegłego roku siedmiokrotnie pojawił się na boiskach Fortuna 1 Ligi (bez bramek).

Zagłębie w przerwie zimowej sprowadziło już czterech nowych zawodników – Szymona Sobczaka z Jagiellonii Białystok, Macieja Ambrosiewicza z Wisły Płock, Słowaka Patrika Misaka z Bruk-Bet Termalici Nieciecza i bramkarza Szymona Frankowskiego z GKS-u Katowice.

W klubie ze Stadionu Ludowego nie zobaczymy już Michała Kiecę (Bytovia Bytów), Kamila Antonika (Apklan Resovia), Patryka Mularczyka (Wigry Suwałki), a także Olafa Nowaka (Chojniczanka Chojnice) i Markasa Benetę (Sūduva Marijampolė) oraz Mateusza Grudzińskiego, któremu skrócono wypożyczenie z Legii Warszawa.