Elegancko, klasycznie, modnie i stylowo, a do tego wygodnie i ciepło. To must have mody męskiej, które znaleźć można w jednym miejscu – salonie Recman w Sosnowcu.

Recman to marka odzieżowa, która specjalizuje się w produkcji odzieży męskiej oraz akcesoriów. Flagowe wyroby marki wytwarzane są w Polsce z najwyższej jakości tkanin i dodatków, które cechuje najwyższą jakość i dbałość o detale. Dzięki staranności wykonania każdy mężczyzna podkreśli swój elegancki styl, ale przede wszystkim poczuje się komfortowo i swobodnie.

W ofercie firmy Recman znajdują się męskie garnitury, marynarki, spodnie i koszule oraz gustowne dodatki, które świetnie uzupełnią każdą stylizację komponowaną na ważne okazje, takie jak np. spotkanie biznesowe. To propozycja idealna dla mężczyzn ceniących sobie wygodę i ponadczasową elegancję.

Recman - fot. mat. pras.
Recman – fot. mat. pras.

Z okazji drugich urodzin salonu Recman znajdującego się w CH Plejada w Sosnowcu (ul. Staszica 8b) marka przygotowała atrakcyjną promocję dla Klientów. W dniu urodzin, czyli1 grudnia, wszyscy, którzy odwiedzą salon będą mogli skorzystać ze zniżki 20% na cały nieprzeceniony asortyment.

Dodatkowo, specjalnie dla naszych Czytelników wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są:

I miejsce: 1 x perfumy Recman Challenger + gadżety
II miejsce: 1 x spinki Recman + gadżety
III miejsce: 1 x krawat + gadżety.

Recman - fot. mat. pras.
Recman – fot. mat. pras.

Aby je zdobyć wystarczy tylko odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Jaki jest niezbędny element garderoby męskiej?

Na odpowiedzi czekamy do 3 grudnia, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy upominkami od firmy Recman, które będą do odbioru w biurze Redakcji Twojego Zagłębia.

Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „Recman”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:
„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Zapraszamy także do polubienia fanpage’a marki na Facebooku.