Pochodzący z Jaworzna youtuber, Marcin Dubiel był gościem we wtorkowym programie Kuby Wojewódzkiego.

Marcin Dubiel to jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Obecnie w serwisie YouTube subskrybuje go 1,7 mln osób. Był uczestnikiem projektu Team X (projekt, który zrzeszał kilku youtuberów, którzy mieszkali razem i nagrywać kilkadziesiąt filmów tygodniowo) oraz walczył w federacji Fame MMA.

Młody youtuber, pochodzący z Jaworzna, był gościem wtorkowego programu Kuby Wojewódzkiego. – Młody człowiek, który w bardzo młodym wieku przedawkował popularność, sławę, pieniądze, egoizm, narcyzm. Panie i panowie zna go cała Polska – Marcin Dubiel – takimi słowami młodego youtubera zapowiedział showman.

Ich rozmowa dotyczyła głównie życia na „świeczniku”, presji społecznej, uzależnieniu, treningów oraz wewnętrznej przemiany. Nie zabrakło także kilku „żartobliwych” wzmianek na temat samego miasta i jego udogodnień.

Drugim gościem na kanapie u Wojewódzkiego był znany aktor Mateusz Damięcki, który w pewnym momencie postanowił wytknąć błąd youtuberowi. – Nie, nie. Nie półtorej. Powiedziałem półtora roku – podkreślił młody aktor.