Magda Gessler wraz z ekipą programu „Kuchenne rewolucje” przybyła na pomoc kolejnej zagłębiowskiej restauracji. Czy kuchenna rewolucjonistka zdoła w zaledwie kilka dni odmienić losy sosnowieckiej pizzerii Magiliana?

Tym razem, znana restauratorka wraz z Kuchennymi Rewolucjami przybyła z pomocą pizzerii Magiliana w Sosnowcu. Informacja o udziale lokalu w popularnym programie rozeszła się lotem błyskawicy po okolicznych miejscowościach. Mieszkańcy i fani programu z ciekawością obserwują poczynania kuchennej rewolucjonistki.

Niestety umowa z producentami programu zabrania właścicielom restauracji ujawniać szczegóły rewolucji. Wiadomo jednak, że Magda Gessler – „niekwestionowany autorytet kulinarny, który z zabójczą skutecznością wypełnia swoją misję”, w ciągu najbliższych dni, w lokalu przy ul. Romana Dmowskiego, zmieni wystrój, menu oraz najprawdopodobniej nazwę.

Dbamy o to, by każdy czuł się u nas dobrze i komfortowo. Nasi pracownicy zawsze wykazują się sercem, pasją, doświadczeniem i wiedzą, dlatego nasze potrawy są dobre jak u mamy – możemy przeczytać na stronie restauracji.

Wiadomo także, że Magda Gessler poszukuje graficiarzy z okolic Sosnowca do współpracy przy tworzeniu muralu, co może mieć związek z prowadzoną właśnie rewolucją.

Dotychczas pizzeria Magiliana, restauracja działająca od 2008 roku, serwowała swoim gościom pizzę prosto z pieca, makarony, sałatki, kanapki, lane piwo oraz dania, jak u mamy. Lokal cieszył się dobrą opinią, mimo to właściciele zdecydowali się na udział w „Kuchennych Rewolucjach” i zaprosili do Sosnowca Magdę Gessler.

O tym wydarzeniu poinformowała sama Magda Gessler na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych. – Idę na Kuchenne Rewolucje. Najlepsze miejsce na świecie, cudowne, Sosnowiec – mówi w zapowiedzi Magda Gessler.

Przypomnijmy, że jest to kolejna wizyta znanej restauratorki w naszym mieście. Niedawno Magda Gessler wraz z Kuchennymi Rewolucjami zmieniła pizzerię Sale&Pepe w Il Pino. Odcinek z Sosnowca telewizja TVN wyemituje dopiero po wakacjach.

Czy kupno tabletów przez sosnowiecki magistrat to dobry pomysł?

View Results

Ładowanie ... Ładowanie ...