Lubisz szaloną jazdę na karuzelach i dobrą zabawę? Mamy dla Was wyjątkowy konkurs, w którym do zgarnięcia są bilety do Legendii.

Legendia, czyli Śląskie Wesołe Miasteczko to najstarszy lunapark w Polsce. W tym roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację i zmienił swoje oblicze. To w tym miejscu znajduje się m.in. najszybsza i najdłuższa kolejka górska w Polsce – Lech Coaster.

Motywem przewodnim kolejki jest legenda o powstaniu Państwa Polskiego i jej bohater – Lech. Otoczenie kolejki stanowią dekoracje nawiązujące do piastowskiego grodu.

To jednak nie koniec atrakcji. Legendia to atrakcyjne miejsce zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Tu każdy znajdzie coś dla siebie.

Chcesz przekonać się na własnej skórze? Przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs, w którym do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia do Legendii Śląskiego Wesołego Miasteczka do wykorzystania do końca sezonu.

Aby zdobyć wejściówki, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jaka jest Twoja ulubiona atrakcja w wesołym miasteczku?

Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 14 września, do godz. 15:00. Najciekawsze zgłoszenia z uzasadnieniem nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do Legendii. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „Legendia”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”