Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko tegoroczny początek wakacji uczci dwiema edycjami nocnej zabawy na karuzelach, czyli eventami z cyklu Legendia at Night.

Brak planów na sam początek tegorocznych wakacji? Długi weekend pełen wrażeń proponuje Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko. Chorzowski park rozrywki wraz z końcem roku szkolnego wchodzi w kluczową część sezonu i otwiera ją dwiema kolejnymi odsłonami cyklu Legendia at Night.

Legendia at Night - fot. mat. pras.
Legendia at Night – fot. mat. pras.

Park w nadchodzący długi weekend będzie czynny od czwartku do niedzieli od 10:00 do 20:00, a jazdy na atrakcjach po zmroku zaznać będzie można 21 i 22 czerwca, od 20:00 do północy. Dodatkowo na sobotnią Legendię at Night przewidziano dodatkowe atrakcje z okazji Nocy Świętojańskiej, w tym nowość – multimedialny spektakl na wodzie pt. „Legenda o magicznej perle”. Pierwsi widzowie mieli okazję zobaczyć go 1 czerwca podczas pokazu premierowego. Od czwartku grany będzie podczas każdej edycji Legendii at Night.

– Spektakl „Legenda o magicznej perle” to wyjątkowe i nie spotykane dotąd w Polsce show, które skutecznie uzupełnia ofertę nocnej zabawy w naszym parku. To propozycja dedykowana każdej grupie wiekowej, która zapewni wyjątkowe wrażenia z pobytu w Legendii również tym osobom, które niekoniecznie chcą korzystać z urządzeń – tłumaczy Izabela Kieliś, local commercial manager w Legendii.

Show odbywa się na scenie, która specjalnie w tym celu powstała na znajdującym się w parku jeziorze. 25 minutowe przedstawienie to imponujące połączenie muzyki Macieja Dobrowolskiego, gry świateł, fontann, mappingu 3D oraz tańca i gry aktorskiej.

Legendia at Night - fot. mat. pras.
Legendia at Night – fot. mat. pras.

– Historia, którą opowiadamy w show wprowadza również nowych bohaterów Legendii. To magiczna opowieść, która zabierze w świat fantazji młodszych i starszych. Dziewczynkom na pewno spodoba się postać syreny, a chłopcy będą mogli utożsamiać się z dzielnym rybakiem, który chce bronić krainy jeziora przed złymi mocami. Warto jednak przekonać się o tym na własne oczy – zachęca Izabela Kieliś.

W sobotę natomiast tradycyjnie już park zorganizuje obchody Nocy świętojańskiej. Podczas tej wyjątkowej edycji Legendii at Night, oprócz „Legendy o magicznej perle”, zobaczyć będzie można również pokaz akrobatyczny na szarfach w wykonaniu Anny Filipowskiej – finalistki programu „Mam Talent”, a wieczór zakończy fire show, które przygotowała grupa artystyczna Heksy. Nie zabraknie również puszczania wodnych lampionów.

Legendia at Night - fot. mat. pras.
Legendia at Night – fot. mat. pras.

Na wydarzenie Legendia at Night obowiązują dedykowane bilety dostępne już w sprzedaży w kasach Legendii (59 zł) oraz na stronie internetowej (49 zł). To nie wszystko. Tylko w ten weekend park przygotował specjalną ofertę dla uczniów i studentów, którzy chcieliby zrelaksować się po ostatnich tygodniach szkoły. 21 i 22 czerwca, za okazaniem w kasie parku legitymacji szkolnej lub studenckiej, bilet na Legendię at Night będą oni mogli zakupić w promocyjnej cenie 29 zł.

Legendia at Night - fot. mat. pras.
Legendia at Night – fot. mat. pras.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym do zgarnięcia są trzy podwójne zaproszenia, które będą do odbioru w kasie Legendii. Aby je zdobyć, wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie:

Jakie są Twoje wymarzone wakacje?

Na odpowiedzi czekamy do 21 czerwca, do godz. 10:00. Najciekawsze odpowiedzi z uzasadnieniem nagrodzimy zaproszeniami do Legendii. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie “Legendia at Night”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”

Legendia at Night - fot. mat. pras.
Legendia at Night – fot. mat. pras.