Lubisz szaloną jazdę na karuzelach i dobrą zabawę? Mamy dla Was wyjątkowy konkurs, w którym do zgarnięcia są bilety do Legendii.

Legendia, czyli Śląskie Wesołe Miasteczko to najstarszy lunapark w Polsce. W tym roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację i zmienił swoje oblicze. To w tym miejscu znajduje się m.in. najszybsza i najdłuższa kolejka górska w Polsce – Lech Coaster.

Motywem przewodnim kolejki jest legenda o powstaniu Państwa Polskiego i jej bohater – Lech. Otoczenie kolejki stanowią dekoracje nawiązujące do piastowskiego grodu.

To jednak nie koniec atrakcji. Legendia to atrakcyjne miejsce zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Tu każdy znajdzie coś dla siebie.

Chcesz przekonać się na własnej skórze? Przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs, w którym do zgarnięcia są dwa podwójne zaproszenia do Legendii Śląskiego Wesołego Miasteczka do wykorzystania do końca października tego roku.

Legendia at Night Summer Vibes Party - fot. mat. pras.UWAGA! Jeżeli wykorzystacie swój bilet w najbliższą sobotę (26 sierpnia) i przyjdziecie przed godz. 20.00, to skorzystacie z dodatkowej atrakcji. Tym razem nocnej, czyli Legendia at Night Summer Vibes Party.

Legendia at Night Summer Vibes Party to inicjatywa adresowana do wszystkich fanów nocnej jazdy na karuzelach. Zabawa na parkowych urządzeniach rozpocznie się o godz. 21:00 i potrwa aż do północy. W tym czasie każdy będzie miał m.in. możliwość podjęcia wyzwania Lech Coastera, czyli śląskiego giganta rozpędzającego się do blisko 100 km/h, a także przejażdżki na Diamond River, Circus Hoppala, czy Legendia Flower.

– Tym razem, oprócz doskonale znanej naszym stałym bywalcom, nocnej jazdy na karuzelach od godz. 21:00 do 00:00, zapraszamy dodatkowo na taneczną imprezę pod rozgwieżdżonym niebem. O świetną zabawę i doskonałą muzyczną oprawę zadba DJ HRD prosto z muzycznej stajni Red Bull’a – mówi Beata Markiewicz, brand manager Legendii Śląskiego Wesołego Miasteczka.

Na gości czekać będzie również strefa chillout, w której nie zabraknie leżaków, różnorodnych napojów oraz upominków dla uczestników wydarzenia.

Aby zdobyć wejściówki, wystarczy opisać w kilku zdaniach ulubioną zabawę z dzieciństwa.

Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 24 sierpnia, do godz. 15:00. Najciekawsze zgłoszenia nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami do Legendii. Zwycięzców o wygranej poinformujemy telefonicznie. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs@twojezaglebie.pl, a w tytule wpisujcie „Legendia”.

Pamiętajcie o umieszczeniu w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. Zgłoszenia bez tych informacji nie mogą wziąć udziału w konkursie.

Dołączcie również klauzulę o ochronie danych osobowych:

„Przystępując do konkursu Uczestnik akceptuje postanowienia niniejszego konkursu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych.”